Hamburg Metal Dayz 2013!

hamburg metal dayzW:O:A i Reeperbahn Festival prezentują:
2. HAMBURG METAL DAYZ
Wrzesień 27-29, 2013 – Markthalle Hamburg, Niemcy
www.hamburg-metal-dayz.de

Plan całej imprezy został sfinalizowany i będzie obejmował m.in: zespoły, panele, tatuaże, a także nauczycieli “artystycznego krzyku” (Thomas Fischer).

Ponad tuzin zespołów, panele i warsztaty z ekspertami, Hamburg Music Dayz oferuje szeroki wachlarz aktywności dla obecnych i przyszłych fanów jak i profesjonalistów z branży.
Będzie można wziąć udział w takich dyskusjach jak “Dokąd idą pieniądze w biznesie muzycznym”, “Prawda o trasach” i “Świat merchu”, na których wypowiedzą się i udzielą rad specjaliści z różnych gałęzi przemysłu muzycznego. Dodatkowo, fani będą mogli zadawać pytania promotorom Wacken Open Air podczas specjalnego Q&A.

Tegoroczna wystawa pokaże także historię legendarnego Wacken Open Air – za pomocą obrazów i wyjaśnień ludzi z nim związanych. Począwszy od czasów kiedy impreza ta była małym show na skraju wioski, a skończywszy na okresie kiedy stał się największym na świecie festiwalem metalowym.

Pełny plan imprezy i jeszcze więcej informacji o niej i panelach możecie znaleźć na www.hamburg-metal-dayz.de

Bilety jedno-dniowe dostępne są w cenie 28,50€ m.in. na www.metaltix.com. Limitowana seria biletów dwu- i trzy-dniowych (45€/67€) można nabyć wyłącznie na stronach Metalix.com.

Podczas Hamburg Metal Dayz będzie można zobaczyć m.in.: CHILDREN OF BODOM + CALIBAN + RAGE + MAROON + ESKIMO CALLBOY + INSOMNIUM + ORDEN OGAN + THE NEW BLACK + BOMBUS + PARAGON + ACCU§ER + RUN LIBERTY RUN + MEDEIA + 5th AVENUE i więcej!

www.hamburg-metal-dayz.de
www.reeperbahnfestival.com