Grudniowa mieszanka zabójczych dzwięków od Core-Poratio

core
13 grudnia (niedziela) 2009 roku, CORE-PORATION zaprasza do Wrocławskiego klubu FIRLEJ (ul. Grabiszyńska 56) na Koncert :

GOATWHORE [THRASH / PUNK / BLACK METAL ]
(USA – Metal Blade)

TOXIC HOLOCAUST [THRASH / PUNK / METAL ]
(USA – Relapse)

SKELETONWITCH [THRASH / BLACK METAL]
(USA – Prosthetic)

Otwarcie Drzwi: 18 // Start Imprezy: 19
Wstęp: 35 zł

Przedsprzedaż biletów nie jest prowadzona, możliwość rezerwacji pod adresem :
bilety@core-poration.pl

Więcej info na : www.core-poration.pl, www.myspace.com/coreporation

EverMetal’Zine Patronuje i Poleca !

Biografie Zespołów :

GOATWHORE – Toksyczne bagna, wierzenia voo doo, upiory, huragany, morderstwa to codzienność Nowego Orleanu w Luizjanie. Ten klimat wyjątkowo sprzyja wykluwaniu się odrażających muzycznych kreatur. Jedną z nich, obok znakomitych Crowbar czy Down, jest GOATWHORE. Zespół założył w Nowym Orleanie w roku 1997 gitarzysta Sammy Duet. Pierwsze demo i pierwsza płyta „Eclipse Of Ages Into Black”, inspirowane surowym black metalem i dokonaniami Venom i Celtic Frost, znalazły uznanie undergroundu i pozwoliły zespołowi regularnie koncertować. Kolejny, drugi album „Funeral Dirge for the Rotting Sun” utwierdził fanów w przekonaniu, że ekipa z Nowego Orleanu to nowa nadzieja nowej amerykańskiej sceny black music (sic!). Sukcesy GOATWHORE nie zostały nie zauważone przez duże wytwórnie. Najbardziej konkretną ofertę złożył Matal Blade Records, dla której zespół nagrał w 2006 roku monumentalny „A Haunting Curse”. Lecz nagranie płyty poprzedziły trudne do wyobrażenia nieszczęścia – wypadek samochodowy ówczesnego wokalisty Falgousta, a następnie huragan Katerina i powódź, które zmiotły Nowy Orlean. Trudności podziały jednak na zespół mobilizująco, bo płyta która powstała nie ma sobie równych w dokonaniach bandu. Maniakalna produkcja GOATWHORE to doskonały black metal, połączony z thrash’em, okraszony maszynowymi blastami i opętanymi „wokalizami” Falgousta. Płyta zebrała znakomite recenzje, co poskutkowało zaproszeniami na trasy z Venom, Celtic Frost, Exodus, 1349 czy Fear Faktory. Następnie przyszedł czas na ostatnią ich płytę „Carving out the Eyes of God”. Płyta ta charakteryzuje się wyczuwalną punkowa surowizną, która w połączeniu z thrash/black metalem dała świetny efekt ku chwale Rogatego! Zespół promował płytę na trasach w U.S. z Amon Amarth i Obituary, a teraz planuje zagładę Europy wspólnie z TOXIC HOLOCAUST i SKELETON WITCH!

Skład: Ben Falgoust – voc, Sammy Duet – git, James Harvey – bass, Zack Simmons – dr.

Info: http://www.myspace.com/goatwhore

TOXIC HOLOCAUST
-Zespół wymutował w głowie Joela Grinda w 1999 roku. Ten fan punk rocka, metalu i amerykańskiego rock’n’rolla zdecydował o założeniu bandu, który połączy te gatunki w całość. Czy można sobie wyobrazić połączenie Bathory, Venom, English Dogs, Possessed czy Broken Bones ? Można i Joel tego dokonał w swoim jednoosobowym bandzie, w którym nagrywa samodzielnie wszystkie instrumenty i zdziera jednocześnie gardło, głosząc apokaliptyczną wizję zagłady naszej planety. Grind iście po punkowemu wydał (Do It Yourself) kilka pierwszych demówek, po czym w 2003 roku przyszedł czas na debiutancki album “Evil Never Dies” i koncerty, na których Joela wspierali zaprzyjaźnieni muzycy. Kolejna płyta, bardziej punkowo surowa, to „Hell On Earth”, którą Joel nagrał w swojej sypialni na ośmio ścieżkowym sprzęcie. Krążek ukazał się w 2005 w rocznicę wydania debiutu. Większość 2006 i 2007 roku Grind spędził na koncertach w Stanach, Japonii, Australii, Europie, Kanadzie i Brazylii, grając m.in. u boku MUNICIPAL WASTE, 3 INCHES OF BLOOD czy SKELETONWITCH. Ten bardzo pracowity muzyk nigdy nie ustawał w tworzeniu nowych utworów. Efektem kolejnego roboczego dema było zainteresowanie i w efekcie kontrakt z Relapse Records. Wydanie kolejnej płyty TOXIC HOLOCAUST poprzedziła trasa z HATE ETERNAL i SOILENT GREEN. „Trójka” pt. “An Overdose Of Death” została zrealizowana w maju 2008 roku. Ten album to kwintesencja stylu Joela Grinda, czyli idealne połączenie punka, metalu i kopiącego tyłek rock’n’rolla. Zastawialiście się jak jest prawidłowa definicja CROSSOVER? To TOXIC HOLOCAUST!

Info: http://www.myspace.com/toxicholocaust

SKELETONWITCH – Wiedźma z Aten w Ohio gra mix klasycznego Bay Area thrash metalu, skandynawskiego death/black i New Wave Of British Heavy Metal. Ten zespół, który bardzo namieszał ostatnio w świecie amerykańskiego metalu, powstał w 2003 roku i już w 2004 wydał swój debiutancki album “At One With the Shadows”. Następnie światło nocne ujrzała EP-ka „Worship the Witch”. Materiał ten zainteresował gości z Prosthetic Records. Dla tej też wytwórni SKELETONWITCH nagrała materiał pt. “Beyond the Permafrost” i niedługo później kolejny, ostatni album – „Breathing the Fire”. Płyta zebrała bardzo pochlebne recenzje w Revolver czy w Decibel. Za sukcesami wydawniczymi szły też sukcesy koncertowe. SKELETONWITCH ma opinię bardzo żywiołowej na scenie, którą zdążyli już dzielić z takimi tuzami jak Municipal Waste, Job For A Cowboy, Amon Amarth, Dimmu Borgir, Children of Bodom, The Black Dahlia Murder, Hate Eternal czy Cephalic Carnage. Jak pisze Blabbermouth: “…oni kurewsko mordują!”. Więcej nic dodać!

Skład: Nate Garnette – git, Scott Hedrick – git, Derrick Nau – dr, Evan Linger – bass, Chance Garnette – voc.

Info: http://www.myspace.com/skeletonwitch

PODZIEL SIĘ