Grim Harvest Festival

Grim Harvest FestivalJuż 14 września w rzeszowskim klubie Pod Palmą odbędzie się Grim Harvest Festival.

Impreza przepełniona brutalnością i metalową energią rozpocznie się około godz. 16.00.  Klub Pod Palmą zlokalizowany jest w Rzeszowie, przy ulicy Cichej 4a. Główną gwiazdą Grim Harvest Festival będzie singapurska formacja Impiety wspierana przez brytyjski Spearhead i francuski Glorior Belli. Na scenie pojawią się także cztery polskie zespoły: Stillborn, Deception, Bloodwritten i Excidium. Szykujcie się na potężną dawkę metalowego bólu!

Ceny biletów: 25zł w przedsprzedaży, 35zł w dniu koncertu. Bilety można zakupić za pośrednictwem specjalnej strony www.legion-of-death.com (lub w punktach sprzedaży podanych w dalszej części newsa)

EverMetal’zine poleca !

Lista punktów sprzedaży:

TARNÓW: Sklep Muzyczny “Sonic”
ul. Krakowska 2
33-100 Tarnów

JASŁO: Sklep Muzyczny “Monaliza”
ul. Czackiego 19
38-200 Jasło

KROSNO: Sklep Muzyczny “Fan”
ul. Piłsudskiego 9
38-400 Krosno

SANOK: Sklep Firmowy
ul. Rynek 18
38-500 Sanok

BRZESKO: Sklep Muzyczny “Sonic”
ul. Mościckiego 2
32-800 Brzesko

TARNOBRZEG: Sklep Muzyczny “Sonic”
pl. Bartosza Głowackiego 31
39-400 Tarnobrzeg

O zespołach:

IMPIETY

Gwiazda I edycji Grim Harvest Festival. Ta nazwa nie powinna Wam być obca. Pochodzą z Singapuru, działają od 1990 roku, mają na swoim koncie 6 pełnometrażowych albumów i najeżdżają nasze spokojne sioła w ramach trasy koncertowej Bestial Domination Tour 2008. Grając na żywo swój zionący siarką black death thrash nie biorą jeńców. Bezkompromisowa rzeź z najgłębszych otchłani piekła. Żywy kult metalu na waszych oczach, jeśli tylko gałki oczne to wytrzymają.

www.mightyimpiety.com, www.myspace.com/impietyofficial

GLORIOR BELLI – odwołany ! – przeczytaj na ten temat więcej !

Glorior Belli powstało w 2002 roku we Francji. Ich pierwsze demo z 2004 roku “Evil Archaic Order” wydał Midsummer. W maju 2005 roku ukazał się pierwszy album formacji, “Lavdate Dominvs” i wyznaczył kierunek rozwoju muzyki zespołu – agresywny, lecz melodyjny black metal, dla praktykujących. Taka też muzyka znalazła się na najnowszym krążku Francuzów, “Manifesting The Raging Beast”, pierwszym nagranym dla amerykańskiej wytwórni Southern Lord.

Infernal Warwww.myspace.com/iwofficial

gloriorbelli.luxferous.com, www.myspace.com/gloriorbelli

SPEARHEAD

Brytyjskie death metalowe komando Spearhead przybywa aby pokazać Wam  wszystko to, czego potrzebuje dzisiaj zespół tego gatunku. Spearhead  prezentuje  świeże podejście do death metalu zarówno dzięki wyrafinowanej warstwie tekstowej jak i inteligentnym strukturom kawałków. Dla fanów Morbid Angel, Angelcorpse oraz Carcass.

www.spearhead.ws, www.myspace.com/spearheadofficial

STILLBORN

Mordercy z Mielca znów atakują.  Właściwie Mordercy z Południa. Mielecko-tarnowska banda wydaje właśnie kolejny album, “Esta Rebelión Es Eterna – Tribute to Unholy Metal”, który ujrzy mrok nocy 1 września nakładem Dissonance Records. Bądźcie gotowi na zniszczenie.

www.stillborn.pl, www.myspace.com/naturalborndestroyers, www.youtube.com/stillbornpl

DECEPTION

Kolejni dewastatorzy wystąpią po to, żeby z Waszych uszu pociekła krew. W odświeżonym składzie, podobnie jak Stillborn, mielecko-tarnowskim, zaprezentują swój ultraszybki i gęsty death metal na światowym poziomie. Na scenie, w roli gitarzysty, zadebiutuje Rzulty, założyciel i były muzyk Eclypse oraz Hell United.

www.myspace.com/deception667

BLOODWRITTEN

Weterani czarnego thrash’u z Warszawy i okolic. Choć sami posunięci w latach, ich debiut ukazał się całkiem niedawno nakładem niemieckiej Vinylucifer Records, a zatytułowany jest “Iniquity Intensity Insanity”. W Polsce ich płyta dostępna jest za pośrednictwem Pagan Records. Kawał świetnej muzyki stworzonej do grania na żywo.

www.bloodwritten.pl, www.myspace.com/bloodwrittenthrashblackmetal

EXCIDIUM

Świeża krew do przelania. Młodzieńcy z Rzeszowa za nic mają obsrane trendy i młócą bezkompromisowy thrash black w wulgarnym, starym, teutońskim stylu. Po występie jeszcze o nich usłyszycie!

www.excidium.metal.org.pl, www.myspace.com/excidiumoath

PODZIEL SIĘ