Graj lub Giń.

x

Już 2 lipca w warszawskim Radio Luxembourg pod hasłem przewodnim GRAJ SZYBKO ALBO GIŃ wystąpią dla Was:

ŚWINIOPAS (Będzin) [http://www.myspace.com/swiniopas]

Świniopas to śląska kapela, powstała w 2006r z wyniku rozpadu kapel Last Breath i Endless. Chłopaki łupią muzę, która jest mieszanką stylów, na których się wychowali, czyli hardcore, punk rock i thrash metal – jednym słowem klasyczny crossover, który miłośników D.R.I. powinien przyprawić o szybsze bicie serca!

METALIATOR (Warszawa) [http://www.myspace.com/metaliator]

Metaliator to warszawska kapela thrashowa założona w 2007 roku. Priorytety zespołu to szybkie tempo i dobre riffy, zaś cele: granie porządnego thrash metalu, promocja polskich tekstów w krajowej muzyce metalowej oraz energiczna – i głośna – gra na żywo. Zespół aktywnie funkcjonuje koncertowo w stolicy i okolicach, ma też na koncie występy w innych miastach Polski. Debiutanckie demo Metaliatora “Jeden z milionów” ukazało się w ostatnich dniach 2010 roku.

HORDE (Warszawa)
[http://www.hordeofficial.com/]

Horde to kwartet z Warszawy osadzony w stylistyce ciężkiego metalu. Ich muzyka łączy w sobie elementy death, thrash i nowej szkoły groove metalu. Muzycy mają za sobą występy m.in. na węgorzewskim Seven Festival (dawniej Eco Rock Festival) i wielu innych w klubach w całej Polsce.

RUSTED BRAIN (Warszawa) [http://www.myspace.com/rustedbrain]

Czterech opojów apokalipsy przypadkiem zebranych z ulicy na początku 2009 roku postanowiło ponapierdalać trochę ku chwale Rogatego. Dzikie ryki wokalisty w połączeniu z bulgotem basu, ostrymi niczym żyleta gitarami i perkusją działającą jak AK47 tworzą muzykę stworzoną do mocnego napierdalania

THERMIT (Poznań) [http://www.myspace.com/thermitpoland]

Zespół z Poznania wykonujący heavy/thrash metal w starym stylu. W pierwszej wersji był zespołem instrumentalnym, po roku koncertowania dołączył wokalista. Zagrali w wielu miejscach w Polsce (także w Warszawie). Inspiracje bardzo szerokie, zakorzenione w staroszkolnym graniu a’la Slayer, Overkill, młoda Metallica, Black Sabbath aż po muzykę klasyczną Vivaldi czy Mozart. Na wrzesień 2011 zaplanowane wydanie kilku utworowej demówki w pełnym składzie.

Start imprezy: 18:00
Wstęp 12 zł

Patronujemy wydarzeniu

PODZIEL SIĘ