Fonobar prezentuje ciężkie dźwieki.

x

Klub FONOBAR zaprasza na cykliczne koncerty na naszych deskach w każdy czwartek/niedziele od 20:00 Gościmy zespoły z szeroko pojętej sceny rockowej.
Miejsce: FONOBAR, ul. Wawelska 5, 02-034 Warszawaa (Więcej info: http://www.fonobar.pl)
godzina 20:00 // cena 10 pln

!!! PROMOCJA !!! lane piwo 5 pln !!! PROMOCJA !!!

ZAGRAJA:

VIOLENT CREED (Fusion / Metal / Thrash) Warszawa / Ciechanów // http://www.myspace.com/violentcreed
Zespół powstał w połowie 2008 roku, z inicjatywy Zwierzaka (gitara, wokal) i Piotrka (perkusja) którzy wiele nie myśląc zaprosili do współpracy Korzenia (bas). W tym składzie trio nagrało pierwsze demo pod tytułem „A Social Disease”. Zespół od chwili powstania nastawiony był na muzykę thrash metalowa. Na nagraniu słychać wpływy takich kapel jak Pantera, Overkill, Megadeth oraz Metallica.

8ball (Rock / Metal) Warszawa // http://www.myspace.com/8ballpoland
8Ball to cztery charaktery dopełniające się przy tworzeniu muzyki. Bogate doświadczenia zdobyte na różnych scenach muzycznych łączą się w utworach tworząc muzykę energetyczną, w której każdy miłośnik rocka powinien znaleźć coś dla siebie. Połączenia muzyki rockowej z elementami funkowych oraz hard core’owych brzmień tworzą repertuar grupy. Grają we czterech ponieważ tak chcą, dla Nich najważniejszy jest energetyczny przekaz i kontakt z publicznością, czego można się spodziewać na każdym koncercie. 8Ball to nie tylko muzycy, to również ich słuchacze.

M.O.R.O.N. (Hardcore / Metal) Wolomin // http://www.myspace.com/moronhc
Nonkonformistyczne teksty o tym co nas boli, zabija i śmieszy w codziennym życiu. Dwa ostre wokale dające wyraz złości i ironii, rytmika i ostrość gitar, szybkość i moc bębnów – oto cały MORON. 2 lata na scenie, mnóstwo gigów w Stolicy i nie tylko (w tym zwycięstwo w pierwszej edycji Have No Mercy), 3 EPki, klip, a w produkcji właśnie debiutancka płyta „Jak talia kart”. Nie możecie przegapić ostrej jazdy w klimatach Moroncore!

EverMetalZine Patronuje i ma do rozdania 2 podwójne wejściówki – chętni niech piszą na: studmind@o2.pl !

PODZIEL SIĘ