Empty Playground w Witching Hour! Debiutancka płyta w lutym!

“Under Dead Skin” to tytuł debiutanckiej płyty Empty Playground. Ten poznański horror band podpisał właśnie kontrakt z Witching Hour Productions i szykuje dawkę elektryzującej mieszanki grind, black, death i industrial metalu. Będzie to pełnoczasowy debiut studyjny i następca rewelacyjnie przyjętego mini albumu, wydanego własnym sumptem przez zespół. Obecnie płyta przechodzi proces miksów w białostockim studiu Hertz.

Produkcją płyty i ostatecznymi szlifami zajęli się bracia Wiesławscy. Wkrótce także będzie można zapoznać się z ciekawą sesją fotograficzną za którą odpowiedzialna była grupa Krysiuk&Kajko, a charakteryzacją zajął się Grzegorz Gawrysiak. Premiera płyty zaplanowana jest na koniec lutego 2010. Już teraz możemy potwierdzić, że oprócz wydania “Under Dead Skin” w digipaku, dostępne będą dwa specjalne pakiety z różnymi wzorami koszulek oraz 7″EP`ką dostępną jedynie w takim pakiecie. Kolejne szczegóły już wkrótce !!!

www.myspace.com/niemaboga, www.emptyplayground.pl

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ