Empty Playground – premiera “Under Dead Skin” 26 marca!

Dużymi krokami zbliża się premiera dawno zapowiadanego albumu Empty Playground – “Under Dead Skin” – krążek trafi do sklepów 26 marca. Debiutancki album poznańskiego Empty Playground to ponad 50 minut ekstremalnego miksu. Zespół bez jakiegokolwiek zażenowania czy ograniczeń sięga po klasyczne gore’owe riffy by po chwili znaleźć się w black metalowym klimacie okraszonym elektronicznym beatem. Zjawiskowość tego zespołu polega na braku ograniczeń w jakimkolwiek stylu muzycznym, tu możecie spodziewać się wszystkiego, zapewniamy ,że tak ekstremalnego albumu nie słyszeliście już dawno !!!

Całość została przygotowana z należytą starannością pod względem produkcji muzycznej za którą odpowiedzialni byli bracia Wiesławscy z białostockiego Hertz Studio jak i strony wizualnej począwszy od charakteryzacji podczas sesji zdjęciowej za którą odpowiedzialna była grupa Krysiuk&Kajko, którą przygotował znany charakteryzator Grzegorz Gawrysiak, kończąc na grafice 9 panelowego digi packa rozkładanego w kształcie litery T którą przygotował mentalporn.com.

Nadchodzi nowa era w ekstremalnej muzyce !!!

Wraz z debiutanckim albumem dostępna będzie limitowana do 500 sztuk ręcznie numerowana 7″EP`ka o wdzięcznym tytule “Make My Pain Go Away” wydana na czerwonym winylu, oraz specjalne limitowane pakiety z koszulkami i EP`kami.

Już dzisiaj możecie się zapoznać na stronie www.witchinghour.pl oraz na www.myspace.com/niemaboga z premierowym utworem “D.E.V.I.L.” pochodzącym z albumu “Under Dead Skin”. W sklepie
www.witchinghour.pl/shop można już zamawiać w przedsprzedaży 4 produkty Empty Playground.

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

Comments are closed.