EKO UNION OF ROCK FESTIVAL WĘGORZEWO 2009 , 9-11.07.2009 (BIOHAZARD, PARADISE LOST, ACID DRINKERS, OZ)

eco
Na mazurach, także w tym roku, nie tylko pośmigasz żaglówką. Nadarza się bowiem okazja do wchłonięcia olbrzymiej porcji rockowych riffów z najwyższej krajowej i zagranicznej półki. Węgorzewa nie trzeba reklamować. Tego festiwalu także.. rok rocznie broni się znakomicie sam !!! Festiwal Rockowy w Węgorzewie ma za zadanie danie obrazu zjawiska kulturalnego jakim jest muzyka rockowa – co młodzież gra, co słucha, jakie wartości w muzyce mają walory ponadczasowe, a co się zdezaktualizowało. Poprzez system weryfikacji, przesłuchań chcemy do Węgorzewa do konkursu zaprosić najlepszych z najlepszych. Festiwal ma zaprezentować kondycję polskiej muzyki rockowej na tle innych państw europejskich.

EKO UNION OF ROCK FESTIVAL WĘGORZEWO 2009 TO:
* Konkurs polskich i zagranicznych zespołów zaproszonych przez Radę Artystyczną Festiwalu.
* Konkurs i przegląd młodych amatorskich zespołów rockowych wyłonionych w trakcie eliminacji i odbywający się na małej scenie festiwalowej
* Festiwal zespołów zaproszonych do występu przez Radę Artystyczną na dużej scenie.

9 LIPCA 2009 (CZWARTEK) – DZIEŃ ONET.PL – dzień wody
TOTENTANZ, RENATA PRZEMYK i Goście (Maria Peszek, Anja Orthodox), RENTON, LAO CHE, OCEANSIZE (GB), HETANE

10 LIPCA 2009 (PIĄTEK) – DZIEŃ POLSKIEGO RADIA PROGRAMU 3 – dzień lasu
ARMIA, ACID DRINKERS i Goście (jubileuszowy koncert w 20 rocznicę powstania), VOO VOO (PL) i Hajdamaki (UKR), L.STADT , BIOHAZARD (USA)

11 LIPCA 2009 (SOBOTA) – DZIEŃ PROGRAMU 1 TVP – dzień klimatu
!!! PARADISE LOST (GB) !!!, KSU, DE PRESS, MYSLOVITZ, ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY (jubileuszowy koncert w 30 rocznicę powstania + goście specjalni OZ: K.Jaryczewski, R. Janowski, M. Piekarczyk, A. Nowak, Krystyna Prońko )

W wyniku przeprowadzonych wielostopniowych eliminacji , decyzją jurorów oraz internautów w konkursie polskich zespołów rockowych wystąpią:
Stop Mi! – Warszawa; Gentleman! – Gdańsk; The Marians – Mysłowice; Time To Express – Kołobrzeg; Zgiełk – Pabianice; Zgon – Wronki; Vena Valley – Częstochowa; Spin – Czersk; Nagie Mrówki – Wągrowiec ; Marcelle Spirit – Łańcut

Do Przeglądu Wojskowych Zespołów Rockowych zgłosiły się nastepujące grupy: Redrum z Łasku, Bloom z Dęblina, Eeltown z Węgorzewa, Applemint z Morąga, Ekspandor – Tomaszow Mazowiecki, Raginis – Lodź, Hiroshima – Olsztyn. Wszystkie one wystąpią na malej scenie w Węgorzewie.

Ceny karnetów z polem namiotowym :
od 1.05-1.07 – 85 zł
od 1.07- 95 zł
W Węgorzewie, tuż przed koncertem karnety wymieniamy na opaski kontrolne i folder z płytą. Karnet upoważnia do bezpłatnego wejścia i meldunku na polu namiotowym. Cena biletu jednodniowego : 35 zł

Bilety dostępne w serwisie : ticketpro.pl , więcej informacji na temat festiwalu na stronie : http://www.rock.wegorzewo.pl/

Uwaga ! Ewelina Flinta i Piotr Cugowski dołączyli do listy gości festiwalu. Oboje zagrają dniu 10 lipca razem z zespołem Acid Drinkers.

! EverMetalZine Poleca !

PODZIEL SIĘ