Dziś premiera nowej płyty Trauma! Występ na Metal Fest Germany potwierdzony!

Już dziś w sprzedaży dostępna jest nowa płyta Trauma „Archetype Of Chaos” – pierwszy od trzech lat album legendy polskiej sceny metalowej. Album wydany jest w formacie digipak oraz w specjalnym, limitowanym do 150 sztuk pakiecie z koszulką – dostępnym tylko na stronie www.witchinghour.pl/shop/

Pierwszy koncert po premierze „Archetype Of Chaos”, Trauma zagra 27 marca w warszawskiej Progresji u boku holenderskiej legendy death metalu – reaktywowanego Asphyx. Album ukaże się również za granicami Polski. W związku z tą premierą zespół będzie można zobaczyć na europejskich festiwalach – na chwilę obecną możemy potwierdzić występ na niemieckim Metal Fest Open Air, który odbędzie się między 13 a 15 maja na lotnisku w Dessau – gwiazdami imprezy będą między innymi Testament, Nevermore, Deicide, Marduk, i Bolt Thrower.

Premierę winylowej wersji „Archetype Of Chaos” zaplanowano na 23 kwietnia.

Na „Archetype Of Chaos” znajdą się następujące utwory:Trauma Archetype of Chaos

1. Intro ( White Architect)
2. Cortex Deformation
3. A Dying World
4. War Machine
5. The Slime
6. The Truth Murder
7. Tabula Rasa
8. Portrait Of The Lies
9. Destruction Of The Demented World

Materiał został nagrany w studio Hertz w styczniu 2009. Gościnnie na płycie wystąpili Piotr Kopeć, klawiszowiec Atrophia Red Sun i Naumachia oraz Konrad Ross, gitarzysta Sothoth i Redemptor.

PODZIEL SIĘ