Drugi album szwedzkiego INTESTINAL z logiem Hellthrasher Prod.

x

26 marca ukazuje się nakładem naszej krajowej Hellthrasher Productions drugi album szwedzkiego Intestinal zatytułowany “The Rottening”. Okładkę, wykonała zdolna polska artystka Anna Helena Szymborska. Jak zapowiada wytwórnia:

“W porównaniu do ich poprzedniego materiału jest to postęp w każdym możliwym aspekcie – do potężnej, ale brudnej produkcji, kapitalnych riffów, wspaniałej atmosfery, aż po przerażającą okłądkę przypominającą wczesny styl Cannibal Corpse. W 43 minutach czystego death metalu Intestinal spuścili z łańcucha burzę oszałamiających riffów, piekących blastów I głębokich growli. Przygotujcie się na totalną przemoc I krwawą dewastację!”

. Obecny skład zespołu: Fredrik Arnesson (wokal); Johan Widlund (gitara); Niklas Lindberg (gitara); Johan Thorsell (bas); Tomas Lagreen (bębny). Bębny i dodatkowe wokale na płycie nagrywał Jonas Liimatainen. Gościnnie na wokalach w kawałkach “Sensation of Death” i ” Undead Unleashed” udzielał się Claes Holmberg (Tormented, Tortyr), w którego studio Intestinal rejestrowali “The Rottening” I który zajmował się także miksami i masteringiem całości. Więcej info na: www.hellthrasher.com

PODZIEL SIĘ