Druga edycja Silesian Massacre Festival z Sodom, Death Angel i Hirax już 2 kwietnia.

x

Po pierwszej bardzo udanej muzycznie i organizacyjnie edycji festiwalu, miło nam zaanonsować edycję drugą, tym razem utrzymaną w klimacie thrash metalu, która odbędzie 2 kwietnia w katowickim Mega Clubie.

Gwiazdami festiwalu będą:

SODOM
– komandosi z Zagłębia Ruhry, działający nieprzerwanie od bez mała 30 lat, autorzy kultowych i ważkich dla rozwoju gatunku płyt „Persecution Mania” i „Agent Orange”. Giganci europejskiego thrash metalu również ostatnim, dopiero co wydanym albumem „In War and Pieces” potwierdzają, że należne im obok Kreator i Destruction miejsce w Wielkiej Trójce niemieckiego thrashu jest bezwzględnie zasłużone i ugruntowane.

DEATH ANGEL – przedstawiciele rdzennego amerykańskiego thrashu z Bay Area, święcący coraz większe sukcesy sceniczne od czasu reaktywacji w 2001 r. Uznanie fanów przyniosły im nie tylko znakomite nagrania z lat 80-tych, ale przede wszystkim ostatnie płyty z „Killing Season” z 2008 i „Relentless Retribution” z 2010 roku na czele. Występ podczas katowickiego festiwalu będzie finałem trasy zespołu po krajach wschodniej Europy.

HIRAX
– thrash/speed metalowi ekstremiści z Kalifornii pod wodzą charyzmatycznego lidera Katona De Peny występując po raz pierwszy na polskiej ziemi zdewastują uszy maniaków thrashu zarówno strzałami z klasycznych krążków „Raging Violence” czy „Hate, Fear and Power”, jak i najnowszymi bękartami z wydanego w 2009 r. „El Rostro de la Muerte”.

Ten znakomity skład uzupełnią: niezawodna, śląska maszyna burząca HORRORSCOPE, zdobywający coraz większy rozgłos w Europie, grecki SUICIDAL ANGELS oraz słowacki MAJSTER KAT. Nowa falę polskiego thrashu reprezentować będą uznany już, krakowski RETRIBUTION, rybnickie małolaty z THE CROSSROADS, bydgoski DEATHINITION oraz gliwicki VATES.

Ceny biletów:
89 zł – do 31.01
99 zł – do 28.02
110 zł – do 1.04
130 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w ticketpro.pl (Empik, MediaMarkt, Saturn etc.) zaraz po świętach.

Bilety kolekcjonerskie od początku marca do nabycia w sklepach muzycznych w całej Polsce (dokładne informacje o punktach sprzedaży podamy w późniejszym czasie).

Więcej informacji na: www.myspace.com/pionaart

PODZIEL SIĘ