Drudkh – szczegóły splitu i kompilacji

Drudkh - Winterfylleth - Thousands Of Moons Ago - The GatesPo pierwsze. Split z zespołem Winterfylleth ukaże się już 17 stycznia przyszłego roku nakładem Season Of Mist i będzie nosił tytuł: “Thousands Of Moons Ago / The Gates”. Pierwsze trzy kawałki / covery (kolejno: Hefeystos, Unclean, Sacrilegium) sprezentuje Drudkh. Zaś Winterfylleth sprezentuje własną interpretację utworu “The Gates” ukraińskiego Hate Forest. Wydawnictwo to ukaże się tylko w formie 12 calowego winyla koloru ciemno-niebieskiego, limitowanego do 666 kopii ręcznie numerowanych a także cyfrowo. Preorder można składać tutaj. Tracklista przedstawia się zaś tak:

1. …W Krainie Drzew
2. Ten, Ktery Se Vyhyba Svetlu
3. Recidivus
4. The Gates

Drudkh - Eastern Frontier In Flames - black metalPo drugie. Wspomniane kawałki / covery Drudkh znajdą się również na kompilacji, której tytuł to: “Eastern Frontier In Flames”. Pozostałe zaś utwory pochodzić będą z dawno już wyprzedanych i słabo dostępnych epek: “Anti-Urban” oraz “Slavonic Chronicles”. Preorder można zrobić tutaj. Tracklista zaś przedstawia się tak:

1. Fallen Into Oblivion
2. Ashes
3. Tam Gdzie Gaśnie Dzień
4. Indiánská Písen Hruzy
5. …W Krainie Drzew
6. Ten, Ktery Se Vyhyba Svetlu
7. Recidivus

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ

Comments are closed.