Doctrine X nadchodzi

“Zespół został stworzony z pasji do muzyki – do metalu i dla ludzi. Własnym nakładem udało nam się nagrać płytę w renomowanym polskim studio – Studio X – a realizatorem był sam Szymon Czech. Nagraliśmy także teledysk wspólnie z Grupą13 do utworu Last Hour Dawn który promuje wydana własnym nakładem płytę Mind Control.
Wspólnie postanowiliśmy wypuścić płytę do sieci, po to aby jak największa liczba ludzi miała okazję o nas usłyszeć. W taki sposób o wiele łatwiej do nich dotrzeć, biorąc pod uwagę fakt, że zespół póki co nie ma wsparcia ze strony żadnej wytwórni. Kilku miesięczna bierność i oczekiwanie musiały się skończyć bo taka W skład projektu wchodzą muzycy wcześniej znani z takich zespołów jak Turbo, Chainsaw, Totem, a wszyscy razem zebrani do Doctrine X przez braci Mariusz i Mirosława Ratajczaków.postawa nic nie wnosiła a tylko gasiła chęci do grania. A grac chcemy, potrafimy i nie możemy się doczekać koncertów.”

W skład projektu wchodzą muzycy wcześniej znani z takich zespołów jak Turbo, Chainsaw, Totem, a wszyscy razem zebrani do Doctrine X przez braci Mariusz i Mirosława Ratajczaków.
Zapraszamy do obejrzenia teledysku oraz odwiedzenia oficjalnej strony oraz profilu myspace. Album można pobrać tu

PODZIEL SIĘ