DEVILISH IMPRESSIONS w LIFEFORCE RECORDS

x

Devilish Impressions podpisał światowy kontrakt z wytwórnią Lifeforce Records. Oto, co na ten temat mówią przedstawiciele firmy:

We at LIFEFORCE RECORDS are extremely excited to welcome Polish blackened death metal act DEVILISH IMPRESSIONS to the family. It was very easy to convince us with their qualities as musicians and as extremely professional and hard working people! The band’s Lifeforce Records debut and third album “Simulacra” will be released July 30th in Europe and July 31st in North America.

A oto, jak komentuje zdarzenie lider zespołu, Quazarre:

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się podpisać papiery właśnie z LIFEFORCE RECORDS. Ze wszystkich ofert jakie otrzymaliśmy ich propozycja okazała się po prostu najlepsza. Na obecnym etapie kariery zespołu szczerze wierzymy, że z pomocą nowej wytwórni uda nam się wykonać ogromny krok naprzód. Co ujęło nas najbardziej to etyka pracy Stefana, szefa Lifeforce, jak również jego entuzjastyczne nastawienie do Devilish Impressions i naszej muzyki. Powaga, z jaką traktuje własne zespoły, a także pasja jaką zapałał do naszej twórczości pozwala nam sądzić, że istotnie dokonaliśmy najlepszego wyboru. Naszą współpracę zainicjuje wydanie „Simulacra” na świecie i… już teraz nie możemy się właściwie doczekać, dokąd ta współpraca zaprowadzi nas na przestrzeni najbliższych lat.

Simulacra w wersji Lifeforce Records ukaże się ze specjalnym dodatkowym utworem „Prince of The East”, w którym gościnnie pojawił się Orion z BEHEMOTH. Delikatnie zmieniona została także oprawa graficzna płyty, za którą odpowiada Michał ‘Xaay’ Loranc (NILE, KAMELOT, NECROPHAGIST).

SIMULACRA – In Stores
July 27th – Germany / Austria / Switzerland + Digital
July 30th – Europe
July 31st – North America

PODZIEL SIĘ