Decline, T.S.M.E.D., Aryman, Raped Christ 14 grudnia w Korbie

Decline Tsmed Arymen Raped Christ14 grudnia w katowickiej Korbie będzie duszno od zapachu lepkiej ciepłej krwi, potu i siarki. Na deskach tego szanowanego klubu będzie można oglądać i posłuchać czterech przedstawicieli black metalu. Co ciekawy, każdy z zespołów prezentuje różną wizję tego nurtu.

Wystąpią:

Decline – piewcy agresji, przemocy i nienawiści, spod znaku ulicznego black metalu ugoszczą przybyłych dawką wulgarnego, niepoprawnego politycznie, brutalnego jadu. Jednocześnie promując niedawno wydany split Całopalenie, jak i prezentując nowy materiał z nadchodzącej wielkimi krokami płyty.

T.S.M.E.D. – ohydny black metal ze Świnoujścia, bluźnierczy wyziew, który nie powinien nigdy zobaczyć światła dziennego. Pierwsza wizyta zespołu w sercu Śląska, wróży wszystko co najgorsze.

ARYMAN
– tradycyjny, satanistyczny, antychrześcijański black metal prosto z Bielska-Białej, przywodzący na myśl najlepsze lata gatunku na pewno przypadnie wielu rogatym duszom do gustu.

Raped Christ – black’n’roll wprost ze Szczecina. Z pewnością sprowokuje rozlew krwi pod sceną.

Miejsce: Katowice, ul. Złota 1
Start: 19:00
Cena: 10 złych

Evermetal’zine patronuje !!!

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ

Comments are closed.