COVENANT XV już w sobotę! Dodatkowe atrakcje!

!!! EverMetal’zine Patronuje i Poleca !!!

Przypominamy, że już w najbliższą sobotę, 21 kwietnia w Klubie Studenckim “KWADRAT” (Kraków, ul. Skarżyńskiego 1) odbędzie się piętnasta, jubileuszowa edycja cyklicznej imprezy COVENANT. Jubileusz podwójny, ponieważ koncert jest jednocześnie imprezą z okazji XV-lecia działalności STILLBORN. Oprócz jubilatów na scenie “Kwadratu” pojawią się FURIA, BLOODTHIRST, INFIDEL, INFATUATION OF DEATH, EMBRIONAL, DEVIATION, ULCER UTERUS, FORMIS, EXMORTUM i CIEŃ.

Skoro świętujemy, organizatorzy postarali się też o garść atrakcji, zatem:

– wśród 50 pierwszych przybyłych na koncert osób rozlosujemy płyty z muzą metalową ufundowane przez występujące na festiwalu zespoły. Fantów jest sporo, więc szanse na “souveniry” niemałe, pod warunkiem, że zameldujecie się w klubie od 13:00. kto pierwszy – ten lepszy.

– koncert będzie rejestrowany na potrzeby późniejszych wydawnictw video, można więc w przyszłości załapać się na czyjeś DVD.

– bilety w cenie przedsprzedaży tj. 30 zł będę do kupienia w dniu koncertu, przy wejściu aż do 14:00. Później windujemy cenę do 40 zł.

– ze względu na to, że zapowiada się dziesięciogodzinny maraton metalowy można wnosić na teren imprezy własny suchy prowiant (tj. kanapki).

– w czasie koncertu będą funkcjonować stoiska płytowe Mad Lion Records, Gruft Production, Let-The-World-Burn.org oraz Mythrone Promotion, na których masa muzyki i merchu w rozsądnych cenach.

Zapraszamy! Better Undead Than Alive!!!

Szczegóły imprezy:
21 kwietnia 2012 r.
Klub Studencki “Kwadrat”
Kraków, ul. Skarżyńskiego 1

Bramy: 13:00, start: 14:00
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż)/40 zł (od 14:00 w dniu koncertu)
do nabycia w Krakowie: “Kwadrat” (ul. Skarżyńskiego 1), Pub „Kazamaty” (ul. Dietla 50) i sklep muzycznym „Metal Shop” (ul. Długa 17), oraz w Katowicach: sklep muzyczny „All” (ul. Mickiewicza 14).

Więcej informacji na:
www.covenant.pl
www.myspace.com/mythroneprom
www.klubkwadrat.pl

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ