Covenant XV i XV-lecie Stillborn już za dwa tygodnie! Rozkład jazdy!

!!! EverMetal’zine Patronuje i Poleca !!!

Święto undergroundu coraz bliżej. Już 21 kwietnia, w trzecią sobotę miesiąca w krakowskim Klubie Studenckim „Kwadrat” będzie miał miejsce festiwal Covenant XV, który pod swoimi skrzydłami zbierze najciekawsze – zdaniem organizatorów – zespoły metalowe z szeroko pojętej, południowej Polski. Headlinerem imprezy będzie Stillborn (www.stillborn.pl), obchodzący tego dnia XV-lecie działalności.

Szykujcie się na zabójczy set w wykonaniu ekipy pod wodzą Killera. Poza nimi, na scenie „Kwadratu” pojawią się katowicka Furia (www.let-the-world-burn.org), poznański Bloodthirst (www.bloodthirst.pl) i wrocławski Infidel (www.infidel.pl) – czyli skład święcącej triumfy sceniczne trasy „Niech Kozły Świat”. Ponadto w ramach festiwalu wystąpią death metalowi wyjadacze ze Śląska: Infatuation Of Death (www.infatuation.metal.pl), Embrional (www.myspace.com/embrional), Deviation (www.myspace.com/deviationofficial), Ulcer Uterus (www.myspace.com/ulceruterus) i Formis (www.formis.pl). Skład imprezy uzupełnią dwa młode i dobrze rokujące krakowskie składy, tj. Exmortum i Cień (www.myspace.com/cienband).

Jako, że szykuje się morderczy maraton muzyczny dla wytrwałych, do publicznej wiadomości podajemy plan tej sonicznej zagłady:

13:00 – otwarcie bram

14:00-14:25 Cień
14:35-15:05 Exmortum
15:15-15:55 Formis
16:05-16:45 Ulcer Uterus
16:55-17:30 Deviation
17:45-18:25 Embrional
18:35-19:25 Infatuation Of Death
19:45-20:15 Infidel
20:30-21:10 Bloodthirst
21:25-22:25 Furia
22:45 Stillborn

0:00 Autobusy nocne rozpoczną dystrybucję niedobitków w pożądanych kierunkach zaraz po północy.

Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży można nabyć w Krakowie w Klubie “Kwadrat” (ul. Skarżyńskiego 1), Pubie „Kazamaty” (ul. Dietla 50) i sklepie muzycznym „Metal Shop” (ul. Długa 17), oraz w Katowicach – sklep muzyczny „All” (ul. Mickiewicza 14). W dniu koncertu bilety w cenie 40 zł będą do nabycia przy wejściu na teren imprezy.

Informacje o Covenant XV:
www.covenant.pl
www.facebook.com/events/203586553064456
www.lastfm.pl/festival/3155943+Covenant+XV

Organizator: F.H.U. 600700112.pl

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ