Covan Wake The Fuck Up – Koncert z okazji premiery DVD!

Jak większość z Was już zapewne wie DVD zrealizowane wspólnymi siłami Creative Music, Red Pig Productions oraz Mystic Productions ujrzało światło dzienne tydzień temu (12.12.12 ) i jest już dostępne w Internecie na stronie Mystic, w sieci sklepów Empik oraz sklepach muzycznych. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na dalsze leczenie Adriana ‘COVANA’ Kowanka, który został poszkodowany w wypadku samochodowym.

W związku z premierą DVD „Covan Wake The Fuck Up”, 26 stycznia w krakowskiej Rotundzie odbędzie się niezwykły koncert promujący to wydawnictwo. Wezmą w nim udział zespoły, które zagrały dla Adriana w ramach charytatywnej trasy rok temu – Decapitated, Virgin Snatch, Thy Disease, Totem a także Sceptic i Saratan.

Styczniowy koncert poprowadzi ponownie Adam Grzanka, znany Wam już z ubiegłorocznego koncertu a także samego DVD, gdzie wcielił się w rolę gospodarza i narratora.

Oczywiście podczas koncertu będzie można kupić DVD, które oprócz zarejestrowanego w zeszłym roku koncertu zawiera film dokumentalny przybliżający sylwetkę Adriana, historię akcji Covan Wake The Fuck Up i zespołów z nią związanych. Do nabycia będzie także merchandise przygotowany specjalnie z okazji tego wydarzenia a cały dochód ze sprzedaży trafi bezpośrednio do rodziny Adriana. Pamiętajcie, że wszystkie te działania poświęcone są w całości naszemu i Waszemu przyjacielowi, liczymy na Waszą obecność i pomoc!

26.01.13 KRAKÓW / Rotunda

DECAPITATED
VIRGIN SNATCH
THY DISEASE
SCEPTIC
TOTEM
SARATAN

DORSS: 18:00
START: 19:00

Bilety w cenie 25zl przedsprzedaż
30zł w dzień koncertu

Więcej informacji na www.creative-music.pl | www.adrian.org.pl