Corruption i Carnal na wspólnej trasie koncertowej!

!!! EverMetal’zine Patronuje i Poleca !!!

2 marca 2010 rozpocznie się trasa koncertowa „Bourbon River Re-Creation Tour 2010”, na której wystąpią Corruption, Carnal oraz Lostbone (rozpiska trasy w dalszej części niusa)! Wszystkie zespoły będą promować swoje najnowsze płyty: Corruption – „Bourbon River Bank” która trafi do sprzedaży na początku roku, Carnal – wydany jesienią dla Revolution Records świetnie przyjęty „Re-Creation”, a Lostbone album „Severance” który będzie miał premierę w lutym 2010. W każdym z miast zespoły postanowiły zaprosić lokalny suport, który otworzy te koncerty. Z pośród ogromnej ilości lokalnych zespołów, które zgłosiły się do udziału w trasie w poszczególnych miastach zostały wybrane: Soulburners (Warszawa), Kaatakilla, Sickroom (Łódź), J.D. Overdrive (Katowice), Purple Haze (Kraków), Mirrordead (Bielsko-Biała), Head Up (Wrocław), Q4 (Zielona Góra), Butelka (Poznań, Toruń), Broken Betty (Gdańsk), Lido, Hyperial (Olsztyn) W nawiasach podajemy w jakim mieście wybrany zespół pojawi się wraz z Corruption, Carnal i Lostbone na scenie.

Więcej info szukaj na stronach: www.myspace.com/carnalzone, www.myspace.com/corruptioninfo, www.myspace.com/lostbone

Ojcowie polskiego stoner rocka z Corruption, groove-metalowy Carnal oraz energetyczny metalowo-hardcore’owy Lostbone zagrają w dwunastu miastach Polski:

02.03 Warszawa, klub Hard Rock Cafe (+ Soulburners)
10.03 Łódź, klub Stereo Krogs (+ Kaatakilla + Sickroom)
11.03 Katowice klub Cogitatur (+ J.D. Overdrive)
12.03 Kraków, klub Zaścianek (+ Purple Haze)
13.03 Bielsko-Biała, klub Rude Boy (+ Mirrordead)
14.03 Wrocław, klub Firlej (+ Head Up)
15.03 Zielona Góra, klub Kawon (+ Q4)
16.03 Kalisz, klub Pod Muzami
17.03 Poznań, klub Johnny Rocker (+ Butelka)
18.03 Gdańsk, klub OVO (+ Broken Betty)
19.03 Toruń, klub Bunkier (+ BUTELKA)
20.03 Olsztyn, klub Bohema Jazz Club (+ Lido + Hyperial)

CORRUPTION to jeden z najpopularniejszych zespołów stoner rockowych w Polsce. Pięć studyjnych płyt, liczne koncerty i charakterystyczny image nie pozwala mieć wątpliwości, że w swoim gatunku nie mają sobie równych. Muzycy podpisali niedawno nowy kontrakt płytowy i już na początku 2010 wydadzą swój szósty album “Bourbon River Bank”.

CARNAL jest jedną z najprężniej działających formacji na polskim rynku muzycznym, którego rozpoznawalny groove-metalowy styl został doceniony również za granicą. Wielokrotnie stawali na jednej scenie z gwiazdami światowego rocka i metalu. 25 września 2009 nakładem Revolution Records miała premierę druga w dyskografii zespołu płyta “Re-Creation”, która za pośrednictwem Plastic Head jest dostępna w całej Europie.

Trzecim zespołem biorącym udział w trasie jest stołeczny LOSTBONE. W lutym 2010 roku na rynek trafi nowy album formacji “Severance”. Solidny miraż metalu i hardcore’owej agresji pozwala mieć pewność, że ich koncerty to potężna dawka energii. Płyta ukaże się za pośrednictwem Altart Music.

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ