Cicatrix powraca !

Po kilku latach ciszy Cicatrix powraca z nowym materiałem i nowym składem. Na www.myspace.com/cicatrix666 zostały umieszczone dwa premierowe utwory (wersje przedmasteringowe) z nadchodzącego albumu “Beloved in Killing”. Zespół zarejestrował 10 utworów w studiu “Room 15”. Zmiany personalne nastąpiły na stanowisku wokalisty i basisty, Kuszol w 2007 roku zmienił Janka. Obecnie zespół poszukuje wydawcy zainteresowanego współpracą.

Cicatrix powstał na przełomie 94/95 roku z iniciatywy Bartka, Janka, Piotrka i Artka. W tym składzie po po roku wspólnych prób rejestruje pierwszą taśmę demo “Unearth”. W roku 98 nakładem Novum Vox Mortiis wydaje swoje drugie demo “Disable” jako split-tape z Herezy. W roku 99zespół rejestruje materiał na debiutancką płytę “Eviscerated”. Z przyczyn niezależnych od zespołu i faktu przeciągającego się czasu wydania płyty materiał zostaje w 2000 roku wydany w formie demo przez zespół. W tym samym roku następuje zmiana na miejscu perkusisty Artura zastępuje Sławek. Kolejne wydawnictwo “Heading for Mental Suicide” zarejestrowane zostaje w 2001 roku a wydany jako mcd przez zespół w 2003 roku.W 2005 roku zespół nagrywa trzyutworowe promo, które było zapowiedzią nowego pełnego wydawnictwa. Rejestracja nowego cd pod roboczym tytułem “Beloved in Killing” odbyła się na przełomie 2007/2008 roku. W trakcie sesji szeregi Cicarix opuszcza Janek, którego obowiązki przejmuje Kuszol.
Obecny skład zespołu:

Kuszol – wokal, bas
Trojan – gitara
Sławek – perkusja

Dyskografia:

Promo 2005
Heading for Mental Suicide mcd ’03
Eviscerated tape ’00
Disable split tape ’98
Unearth ’96

Kontakt: www.myspace.com/cicatrix666, cicatrix.kuszol@gmail.com

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ