Ceti również zagra dla Igora w ramach koncertu Heavy Sound is Solution

x

Zespół CETI, legendarnego wokalisty Grzegorza Kupczyka, wystąpi jako gwiazda charytatywnego koncertu, czyli :
III edycji „Heavy sound is solution – GRAMY DLA IGORA” – 11 czerwca, w sobotę.
Start godz: 17:30.
Bilet/cegiełka – 20 zł. Stań się częścią scenariusza!

Koncert odbędzie się 11 czerwca 2011r w zabrzańskim CK Wiatrak. CETI zaprezentuje, między innymi, materiał z najnowszej płyty “”Ghost Of The Universe- Behind The Black Curtain”. Dodatkowo, podczas koncertu, zespół zrealizuje teledysk do jednego z utworów z tejże płyty, w formie swoistego rodzaju reportażu dokumentującego ideę przedsięwzięcia. Dochód z prezentacji tego klipu przeznaczony będzie w całości dla Igora! Zgodnie z ideą akcji, na scenie zjednoczą się mocne dźwięki. Obok CETI zobaczymy death metalowy SCEPITC, genialnie łączący metal z muzyką Industrial THY DISEASE, którego skład wzmocnili muzycy związani wcześniej z grupami Vader i Behemoth. Wystąpią również: zaprzyjaźniony BEERHEAD mocno inspirujący się twórczością zespołu Motorhead, metalowy PIGS IN TANK oraz reprezentujący alternatywną odmianę metalu DEVON.

Cały dochód z koncertu zostanie przekazany na operację ortopedyczną, rehabilitację i leczenie Igora Sikory.


“Projekt zrodził się w 2009 roku, w głowie naszego przyjaciela Przemka, który postanowił pomóc nam zebrać środki na kolejny turnus rehabilitacyjny. Dzięki niemu 13 listopada 2009r muzycy zagrali dla Igora po raz pierwszy. Teraz akcję organizujemy już razem. Postawiliśmy na ciężkie dźwięki, ponieważ sami słuchamy takiej muzyki. Igor również, ale kto wie, może kiedyś zagramy coś lżejszego… Na razie jest to prawdopodobnie jedyna taka akcja w Polsce. Sądzimy, że dzięki nagłośnieniu naszego projektu rodzice innych niepełnosprawnych dzieci zrozumieją, że nie są skazani na łaskę NFZ czy PFRON, ośmielą się i zaczną korzystać z różnych form kulturalnych, by zbierać tak bardzo potrzebne środki finansowe, by pomóc własnemu dziecku.”
„Heavy sound is solution – GRAMY DLA IGORA” na razie ma formę czysto społeczną, nastawioną na pomoc naszemu synowi, ale nie wykluczone, że jeśli odniesiemy sukces będziemy pomagać też innym dzieciom z podobnymi problemami. Wierzymy, że tak właśnie się stanie.”

Więcej info: www.gramydlaigora.pl

PODZIEL SIĘ