Carnal cały czas w formie !

null

Warszawski zespół CARNAL, promujący właśnie nową płytę „Re:Creation” otworzy polskie koncerty Samael oraz Paradise Lost.

Singiel z nowej płyty zatytułowany „Insolence” doskonale radzi sobie w notowaniu ‘Turbo Top’ Antyradia i aktualnie zajmuje 2 pozycję, wyprzedzając m.in. Rammstein oraz Kult (głosować można tutaj: www.antyradio.pl/Turbo-Top ) . Tylko o jedną pozycje niżej – na miejscu 3 – znalazł się na play liście Radia Sar, najstarszej rozgłośni akademickiej w kraju. (www.radiosar.pl )

Ostatnie 12 miesięcy były dla zespołu czasem ciężkiej pracy. Album “Re-Creation” to krążek z tego gatunku, który nie zostawia słuchacza obojętnym – raz rozentuzjazmowanego, innym razem zagubionego w wielości barw i emocji. Te 10 nowych utworów i cover The Sisters Of Mercy są jednocześnie atmosferyczne i odlotowe z całą surowością i energią rock’n’rolla. Co najważniejsze – Carnal tworzy utwory, które wrzynają się w podświadomość i ciężko jest się ich stamtąd pozbyć. 25 września miała miejsce premiera płyty „Re-Creation”, która ukazała się nakładem Revolution Records w całej Europie. W Polsce za dystrybucję jest odpowiedzialny Mystic Production natomiast w pozostałych krajach Plastic Head.

www.revolution-records.com // www.myspace.com/carnalzone

PODZIEL SIĘ