Calm Hatchery prezentuje nową płytę! Posłuchaj dwóch utworów na Myspace!

Calm Hatchery, death metalowy kwintet z północnej Polski, w składzie którego grają byli i obecni muzycy znani między innymi z Dead Infection czy Tehace zakończył nagrania nowej płyty, która zatytułowana będzie „Sacrilege Of Humanity”. Zespół podpisał europejski kontrakt z Selfmadegod, a album ukaże się na rynku 15 listopada tego roku.

„Sacriledge Of Humanity” to techniczny, brutalny death metal inspirowany dokonaniami m.in. Nile, Morbid Angel, Decapitated czy Immolation. Za perfekcyjne brzmienie ‘dwójki’ Calm Hatchery odpowiada białostockie studio Hertz, gdzie w grudniu ubiegłego roku pod okiem braci Wiesławskich nagrano ten materiał. Grafikę przygotowuje Mentalporn. Wszystkie elementy układanki zapowiadają fantastyczny kąsek dla fanów ekstremalnej muzyki, nie tylko w naszym kraju. Więcej szczegółów wkrótce.

Oto kilka słów komentarza od gitarzysty zespołu, Huzara: „Nowej muzyce poświęciliśmy się z całego serca. Nasz zespół miał przez kilka lat cały czas pod górkę, ale wiara, przekonanie w to co robimy oraz zwyczajna i naturalna chęć tworzenia spowodowała, że w końcu dojrzał owoc naszej pracy. Nie chcę pisać , że to będzie przełom i jakaś muzyczna rewolucja. Jedno jest pewne: muzyka którą wam proponujemy jest wypełniona po brzegi emocjami i niech to będzie myślą przewodnia nadchodzącej nowej płyty. Dzisiaj jest trudno o oryginalność i my nie gramy specjalnie oryginalnie i nie boimy się przyznać do tego, a wszelkie skojarzenia przyjmiemy jako komplement. Zapraszam wszystkich
miłośników do przesłuchania naszego materiału.”

Dwa utwory z nowej płyty są już dostępne na stronie Myspace zespołu – www.myspace.com/calmhatchery

Przypomnijmy, że Calm Hatchery zadebiutował cztery lata temu płytą „El Alamein”. Niedawno zespół zanotował sukces koncertowy, wygrywając 20 sierpnia Rock Generację w Koszalinie i następnego dnia zaprezentował się w koszalińskim amfiteatrze występując przed Vader i Napalm Death.

Selfmadegod Records
www.selfmadegod.com, www.myspace.com/selfmadegodrecords

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ