Burzum – będzie nowy album !!!

Jak już dobrze wiecie Varg Vikernes niedawno wyszedł po 16 latach z pudła, gdzie odsiadywał wyrok za zabicie Oysteina Aarsetha vel Euronymousa. Obecnie przebywa On wraz z żoną i dziećmi na swojej farmie w okręgu Telemark, gdzie pracuje nad nowym, jeszcze nie zatytułowanym albumem (w chwili obecnej gotowych jest podobno 9 kompozycji), który miałby ukazać się w przyszłym roku prawie 11 lat od ostatniego krążka jakim był “Hliðskjálf”:

“Nie chcę robić niczego na siłę i przygotować to tak jak mi podpowiada. To będzie metal. Fani powinni oczekiwać prawdziwego Burzum” – zapowiada Vikernes.

Po za tym Varg ma w planach wydanie książki w której przedstawi z własnej perspektywy scenę black metalową, jak i wydarzenia związane z morderstwem i pobytem w więzieniu. Pozostaje więc tylko jedno: jak środowisko metalowe przyjmie nowe dokonanie Vikernesa?! Co powiedzą fani i przeciwnicy Norwega?! Więcej przeczytacie w artykule opublikowanym na stronach norweskiego Dagbladet.no pod tym adresem.

źródło: burzum.org, dagbladet.no
zdjęcie: LINDA NÆSFELDT/DAGBLADET

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ