Bulldozer dziękuje Polskim fanom i zapowiada koncertowy album!

x

Bulldozer włoska legenda trash/black metalu zagrała w pierwszej połowie września 9 koncertów w Polsce zyskując grono nowych fanów – przypomnijmy że był to pierwszy przyjazd do Polski od listopada 1989 kiedy to zespół wystąpił w Zabrzu rejestrując przy okazji koncertowy album wydany rok później pod tytułem „Alive… In Poland”. Mimo długiej przerwy w działalności zespół zaprezentował się w znakomitej formie z ciekawą scenografią i zagrał wszystkie 9 koncertów z niesamowitym zaangażowaniem. Oliwy do ognia dolewali bezlitośnie Azarath, Witchmaster i Deus Mortem którzy wystąpili przed Bulldozer.

Oto kilka relacji z koncertów w ramach „Blasphemers’ Maledictions Tour”:

muzyka.wp.pl
www.darkplanet.pl
www.rockmetal.pl
limiter.com.pl
chaosvault.com
www.rockz.pl
www.atmospheric.pl
www.blackmetal.pl
independent.pl

Kolejną można przeczytać w październikowym wydaniu Teraz Rocka.

Otrzymaliśmy również niedawno komentarz i podziękowania od lidera i wokalisty Bulldozer – AC Wilda:

„Z naszym przyjazdem do Polski po raz pierwszy od 1989 roku wiązały się silne emocje. Spotkałem kilku fanów, którzy byli na tym pamiętnym koncercie 22 lata temu w Zabrzu. Ale było też wielu młodych – jak widać nasza muzyka nie jest dla konkretnego pokolenia, ale dla wszystkich szalonych maniaków metalu. Podczas tych 9 koncertów graliśmy mnóstwo starego materiału starając się podtrzymać oryginalnego ducha muzyki Bulldozer. Widząc reakcje fanów, wiem że nam się udało. Bardzo cieszę się z odbioru naszej muzyki w Polsce, która jest dla nas jakby drugą ojczyzną. Wyjątkowo podobały mi się występy wszystkich zespołów, które grały razem z nami – szczególny szacunek dla Inferno i jego kolegów – bawiliśmy się świetnie. W ostatni wieczór odwiedził nas również Nergal – było nam bardzo miło spotkać się z nim i zobaczyć go w takiej kondycji. I na koniec wielkie podziękowania dla ekipy Witching Hour – to wy daliście nam możliwość powrotu do Polski i spędzenia tych 9 fantastycznych dni. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich – AC Wild”

Zespół rejestrował na tej trasie swoje występy i zapowiada wydanie albumu koncertowego nagranego właśnie w Polsce. Płyta ukaże się w przyszłym roku nakładem Witching Hour Productions.

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ