! KONKURS ! Wygraj wjazd na Brutal-a i podziękuj Glenowi.

!!! KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY !!!

Kolejny roczek jak z bicza strzelił, wielkimi krokami zbliża się zatem kolejna (już XVII) edycja Brutal Assault. Ekipa EverMetalZine.com – wzorem lat poprzednich – ma dla Was ponownie garść fantów sponsorowanych przez organizatorów tegoż czcigodnego festu. Mamy dla was: karnecik trzydniowy (marskość wątroby gratis), festiwalową bluzę i równie festiwalowego t-shirta (doskonały lep na gimnazjalistki obecne na kolejnym Blitzkriegu Vadera – satysfakcja gwarantowana). Aby owe suveniry zgarnąć musicie wydobyć drzemiące w was pokłady inwencji twórczej i udzielić zaskakującej nas odpowiedzi na następujące pytanie:

Co powinien wytatuować (wypalić, tudzież w inny sposób wydziergać) sobie na czole lub na tyłku (jeśli potrzebujecie więcej miejsca na inwencję twórczą) Glen Benton w ramach kary, za to, że Deicide odwołało swój występ w ramach tegorocznej edycji Brutal Assault ?

Oczywiście oprócz krzyża odwróconego … bo takie cudo już chłop ma.

Zszokujcie nas, rozbawcie, wbijcie nam ćwieka … kombinujcie a będzie wam dane.

Wysyłajcie e-maile zawierające wasze imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz propozycję odpowiedzi na zadane wyżej, niezwykle wysublimowane pytanie, pod adres : emz_konkurs@o2.pl // lub // emz_konkurs@tlen.pl.
Na odpowiedzi czekamy do 30.07.2012 do godzin wieczornych. Szczęśliwców powiadomimy mailowo oraz telefonicznie (jak podacie gadziny jedne numer telefonu) tego samego dnia !!!

Więcej informacji o tegorocznej edycji Brutal Assault u nas (link) oraz na oficjalnej stronie festu (link).

W razie wątpliwości prezentujemy modela, czyli Glena:

x

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ

5 KOMENTARZE

Comments are closed.