BodyCount Fest. w Opolu!

BodyCount Fest. | 19.11.2011 r. | Studenckie Centrum Kultury – Teren Kampusu Uniwersytetu Opolskiego | Start: 16:00 | Wstęp: FREE!

19 listopada na terenie Kampusu Uniwersytetu Opolskiego odbędzie się wreszcie Koncert przez duże, żeby nie powiedzieć pierdolne K.

Nie ujrzymy tam popularnych “gwiazd”, ale za zupełną darmochę będziemy mogli poczuć jaki potencjał do tzw. “Pure Fucking Rozpierdolu” drzemie w młodych, undergroundowych zespołach. To może być jedyna okazja do uczestniczenia w takim Armagedonie w tym mieście!

Przygotujcie, drodzy maniacy, Wasze uszy na różne odmiany ciężkich brzmień. Bo różnorodność w siekaniu mięsa gitarowymi piłami to siła tego koncertu! Z jednej strony rasowy, brutalny death metal w wykonaniu No Mercy, Z drugiej taranujący deathcore nyskiego Drug Abuse, do tego gratka dla fanów thrashu – agresywny Ravenous Nemesis i bardziej oldschoolowy Terrordome. Dla fanów nowoczesności i agresywnej melodii porcja metalcore’a w wykonaniu What a beautiful disaster i Mindfuck. A na deser świński organ płciowy- Porky Vagina czyli zespół grający Wieprz-core, posypią się golony na scenę.

Rezerwujcie ten sobotni wieczór na Body Count Fest!

Zespoły:

What a beautiful disaster – Metalcore/hc – Opole

Mindfuck – metalcore/hc – Lubin – www.myspace.com/mindfuuck

Ravenous Nemesis – Thrash metal – Paczków – www.facebook.com/pages/Ravenous-Nemesis/202947709768694

Drug Abuse – Deathcore – Nysa – www.myspace.com/drugabuseband

No Mercy – Death metal – Lubin – www.myspace.com/nomercypl

Porky Vagina – Wieprzcore – Strzelce Opolskie – www.myspace.com/porkyvagina

Terrordome – Crossover / Thrash – Kraków – www.terrordome.net.pl