BLOODWRITTEN – „Thrashin’ Fury” – od dziś w sprzedaży.

x

Dokładnie dzisiaj nakładem Witching Hour Productions ukazuje sie „Thrashin` Fury” – nowy album formacji Bloodwritten. Materiał został zarejestrowany w Sophiria Studio, masteringiem zajął się Szymon Czech. Okładkę i layout stworzył Ataman Tolovy (Stillborn). Płyta została wydana w formacie Digipak z 12-stronicowym bookletem. Album jest dostępny w sklepie Witching Hour (www.witchinghour.pl/webshop/) a w całej Polsce w dystrybucji Mystic Production.

Natomiast od 25.11.2010 dostępna będzie także limitowana do 333 numerowanych kopii wersja z czerwno-krwistym przeźroczystym winylem w standardowym opakowaniu LP. Alternatywną okładkę do wersji winylowej przygotował Hal (Abused Majesty, Dead Infection, Hermh)

“Thrashin` Fury” – to 10 piekielnych wyziewów, 10 ognistych kawałków, 10 nuklearnych wybuchów, które roztrzaskują czaszkę na początku, a potem mielą tkankę kostną na pył. Niesamowity klimat, brudne brzmienie i furiackie wokale. 40 minut połączenia starego Kreator czy też Slayer z wpływami Immortal i Carpathian Forest, innymi słowy: Blackened Fukkin` Thrash Metal !!!

TRACKLISTA: BLOODWRITTEN – „THRASHIN` FURY”

1.Whore
2.Drums of War
3.Bullet Overdose
4.Zombie Survival
5.Thrashin` Fury
6.Radiation
7.Unleash the Unholy
8. Return to Tortuga Bay
9. Bestial Desolation
10. Watch the World Burn…

PODZIEL SIĘ