Bloodthirst – 15-lecie działalności i nowy album

Bloodhirst - photo Rafal Kotylak

Nowy, trzeci album poznańskiego Bloodthirst nazywać się będzie „Chalice of Contempt”. Płyta została nagrana w Left Hand Sound w Poznaniu, w składzie Mnt – perkusja, Rambo – gitara/vocal, Hiszpan – bass, a zmiksowana i zmasterowana przez Nihila w Czyściec studio. „Chalice of Contempt” to bez wątpienia najbardziej dojrzały i zarazem wściekły album w karierze poznańskiego trio. Perkusyjne kanonady, ostre jak żyleta gitarowe riffy oraz plujący jadem na wszelkie świętości wokal z pewnością zadowolą wszystkich miłośników klasycznej w formie ekstremalnej muzyki spod znaku sczerniałego thrash metalu, lecz skomponowanej, zagranej i wyprodukowanej według dzisiejszych standardów. Mniej oczywistych wpływów, a dużo, dużo więcej Bloodthirst. Nazywanie po imieniu tego, co gra Bloodthirst nie jest trudne, ile zbyteczne. “Chalice of Contempt” jest napędzane thrashowym entuzjazmem i black metalową pasją. Bloodthirst po raz kolejny robią to na swoja modłę – unikając muzycznego “ą” i “ę”, a bratając się z surowym i kompletnie niekomercyjnym klimatem.

Ekipie z Miasta Kozłów stuknęło w tym roku okrągłe 15 lat, w związku z czym zapraszamy wszystkich do celebracji jubileuszu na koncercie 5 kwietnia 21014 w klubie „U Bazyla” w Poznaniu, gdzie razem z Poznaniakami zagrają zaproszeni goście: Furia, In Twilight’s Embrace, Ragehammer i Kurhan.

Zaś sam „Kielich Pogardy” wzniesiony zostanie 14 kwietnia 2014 za pośrednictwem Pagan Records (wydanie CD) i Arachnophobia Records, która wypuści limitowaną, kasetową wersję albumu. Premierowy, tytułowy utwór dostępny jest już do odsłuchu na stronie oraz profilach Facebook i YouTube wytwórni.

Najbliższe koncerty Bloodthirst :

29.03.2014 Warszawa “Progresja” z Thunderwar, Morthus, Armagh
facebook.com

05.04.2014 Poznań “U Bazyla” z Furia, In Twilight’s Embrace, Ragehammer, Kurhan
facebook.com

Tracklista “Chalice of Contempt”: 1. I Was The One Who Threw The First Stone, 2. Yell Of Devotion, 3. No Way Out Of Hell (Emptiness of Dying), 4. Break The Bounds Of Flesh And Blood, 5. Chalice Of Contempt, 6. Militant Nihilism, 7. One With The Dark, 8. Imaginary Reasons

Bloodthirst na Facebook: facebook.com/bloodthirstpl

strona www i sklep: www.pagan-records.com / kaseta: www.arachnophobia.pl

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ