Blaze Of Perdition… zrzuta dla chłopaków !

Ikaroz - Blaze Of Perdition Stillborn death metal black metal deadUpdejtujemy tego niusa tymi o to wieściami:

W związku z tym, że ta zbiórka przerosła trochę moje możliwości (kasy wpływa bardzo dużo, wielokrotnie więcej niż się spodziewałem), całość przejmie jedna z fundacji mająca status OPP (co oznacza, że na rzecz zespołu będzie można przekazać 1% podatku) i zajmująca się pomocą poszkodowanym muzykom wszelkiej maści.

Za dużo pieniędzy przechodzi teraz przez moje konto i trochę się obawiam, że jakieś organy mogą tym się zainteresować oraz przelewami, które zostaną przekazane rodzinom. Jedyne wyjście to przekazanie tego instytucji, która zadba o to, by cała zbiórka oraz przekazanie środków rodzinie przebiegło zgodnie z prawem.

Jak tylko subkonto zostanie otwarte to wszyscy zostaniecie o tym poinformowani.

Wtedy też wszystkie zebrane przeze mnie do tej pory pieniądze zostaną przekazane na konto fundacji. Podam dokładnie jaka to kwota. Wszystkim chętnym do wglądu będą mogły być udostępnione wyciągi (z zamazanymi danymi osobowym) bankowe oraz z paypala.

Środki, które będą wpływały później na moje konto bądź konto paypal na bieżąco będą przekazywane fundacji. Też będziecie informowani o kwotach.

Jeszcze raz w imieniu zespołu dziękuję za ten ogromny odzew.

Rzekł K. Słyż (źródło: faceobook.com)

Wszystko jasne ? Po za tym w internecie trwają wszelkiego rodzaju aukcje preciozów metalowcych (płyt, kaset itd.), których dochód zostanie przekazany na wszelkie sprawy związane z pomocą dla chłopaków, którzy jeszcze – wbrew ploteczkom – żyją. Szukajcie, dorzucajcie i przede wszystkim trzymajcie kciuki, by szybko wrócili do zdrowia.

Poniżej dane subkonta fundacji, na które można wpłacać pieniądze dla poszkodowanych chłopaków z Blaze of Perdition.

Numer rachunku: PL76 1440 1101 0000 0000 1642 7648
SWIFT / BIC: NDEAPLP2
Waluta: PLN
Właściciel: POLSKA FUNDACJA MUZYCZNA

W treści możecie wpisywać nazwę zespołu, cokolwiek. Rachunek służy tylko do wpłat na rzecz Blaze of Perdition.

03 listopada napisaliśmy:

Wszyscy wiemy co wydarzyło się wczorajszego dnia. Lublelscy black metalowcy z Blaze Of Perdition mieli wypadek w drodze na koncert na autostradzie w Austrii. W jego wyniku zginął basista zespołu Wojtek, zaś wokalista Paweł jest w śpiączce (farmakologicznej), perkusista Krzysztof przebywa w szpitalu…

Organizowana jest zrzutka na transport do Polski zwłok Ikaroza i transport medyczny chłopaków z Blaze of Perdition. Jeśli ktoś chce dorzucić choćby z jakimiś drobnymi to poniżej numer konta:

59 1140 2004 0000 3502 5667 7061 Krzysztof Słyż

lub przez paypal na adres:

sklep@arachnophobia.pl

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ