Blackstok Offensive – powrót białostockiej sceny?

EverMetalZine Poleca !

x

Jeśli cenisz sobie dobre, intensywne koncerty, to z pewnością powinieneś/powinnaś zastanowić się nad zarezerwowaniem terminu 12.02.2011 r. W ten sobotni wieczór, na scenie warszawskiego Klubu Progresja wystąpią cztery białostockie zespoły – Northern Plague, In Extremis, Wicked Side oraz Snakes of God. Każdy z nich reprezentuje odmienny styl muzyczny, więc niezależnie od tego, czy preferujesz mocne, soczyste heavy/thrashowe riffy, czy też brutalne, death metalowe uderzenie, znajdziesz coś dla siebie. Otwarcie bram nastąpi już o godzinie 18:00. Na miejscu przewidziane jest stoisko z dobrym i niedrogim merchandise. Cena biletu to jedynie 7 zł, więc nie przegap okazji i zjaw się w Progresji.

Więcej info o kapelach :

Northern Plague – Ciężkie, niezwykle intensywne granie z pogranicza black/death metalu, wzbogacone melodyjnymi solówkami, to znak rozpoznawczy tego składu. Występy z Lost Soul, Azarath, Nammoth czy Supreme Lord dostarczyły zespołowi niezbędnego doświadczenia, które sprawi, że niewielu przetrwa sobotnią noc. Koncert będzie też jednym z akcentów promujących nagrany w białostockim Studiu HERTZ krążek “Blizzard of the North” (premiera już wkrótce!) . Warszawa jest pierwszym celem, a jak wiadomo, jeńców się nie bierze!

In Extremis – Prawdziwa legenda białostockiego death metalu! Na scenie prezentują równy, wysoki poziom już od wielu lat. Zespół wypracował swój własny, unikalny styl, co doskonale daje się odczuć właśnie na koncertach.

Wicked Side – Klasyczny heavy metal wciąż ma się dobrze, a Wicked Side jest tego najlepszym dowodem. Kapela z niemałym doświadczeniem zdobytym podczas występów przed takimi zespołami jak Turbo, Chainsaw, Blaze Bayley, czy też za granicą. W sieci można znaleźć ich filmiki live. Stanowi dobre uzupełnienie całego składu koncertowego.

Snakes of God – młody białostocki zespół, którego celem jest mocne i melodyjne granie. Rozbudowane, progresywne kompozycje i częste zmiany metrum dopełnia głęboki wokal. Teksty poruszają problemy polityczne, społeczne i osobowościowe współczesnego człowieka.

PODZIEL SIĘ