Behemoth – live album już w październiku !

behemothBehemoth w końcu doczekał się swojego pierwszego live albumu! Na “At The Arena Ov Aion – Live Apostasy” znalazły się zarówno klasyczne jak i nowe utwory pomorskiej bestii, co z pewnością zaspokoi każdego fana tego zespołu. Krążek ten będzie dostępny w dwóch werjach: jako digibook (zawierający 15 kawałków) oraz jako metalbox (zawierający bonusowe kawałki, naszywkę oraz plakat). Premiera “At The Arena Ov Aion – Live Apostasy” zapowiedziana jest na październik tego roku nakładem Regain Records. Tracklista przedstawia się następująco: 1. Rome 64 e.v 2. Slaying The Prophets Ov Isa 3. Antichristian Phenomenon 4. Demigod 5. From The Pagan Vastlands 6. Conquer All 7. Prometherion 8. Drum Solo 9. Slaves Shall Serve 10. As Above So Low 11. At The Left Hand Ov God 12. Summoning Ov The Ancient Ones 13. Christgrinding Avenue 14. Christians To The Lions 15. Sculpting The Throne Ov Seth 16. Decade Ov Therion 17. Chant For Ezkaton 2000 e.v 18. I Got Erection (Turbonegro Coverversion), 19. Pure Evil & Hate.

www.behemoth.pl, www.regainrecords.com

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. NOOOOOOOOO… Wreszcie się doczekałam, mam nadzieje że niedługo znów pojawią się w Wielkopolsce i zrobią furorę w śród początkujących death metalowców i tych zaawansowanych. Nie słuchałam jeszcze tej płyty ale po okładce widać że będzie czad (jak zwykle oni to potrafią)
    POZDRO DLA FANÓW BEHEMOTH I WYZNAWCÓW SZATANA I CZARNEJ MAGII — SHIVA

Comments are closed.