Basement poszukuje wokalisty !!!

Człowieka, który będzie śpiewał z pasją i najlepiej jak potrafi. Jeśli jesteś zainteresowany i potrafisz dobrze krzyknąć oraz zaśpiewać mocno i melodyjnie – napisz na adres adam.99@interia.pl.

Wokaliści, którzy robią największe wrażenie na muzykach Basement i ich zdaniem idealnie wpasowaliby się swoją barwą w ich dźwięki to np.: Phil Anselmo (Pantera, Down), Randy Blythe (Lamb Of God), Robert Flynn (Machine Head), Burton C. Bell (Fear Factory), Corey Taylor (Slipknot) czy Tomek Lipnicki (ten z czasów Illusion).

Jeśli zatem twoja barwa jest zbliżona do wyżej wymienionych, masz sporo chęci, lubisz się dobrze bawić i nie brakuje ci profesjonalnego podejścia,a  jednocześnie dystansu do grania muzy – PISZ! ZAPRASZAMY!

Warunek konieczny – jakiś własny sprzęt pod wokal, lub bliska perspektywa jego nabycia . Więcej na stronie www.basementband.pl

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ