Artillery na trzech koncertach w Katolandzie.

x

Już na początku października do Polski na trzy koncerty przyjedzie sztandarowy zespół thrashmetalowy z Danii – Artillery. Grupa będzie promować najnowszy album “My Blood” wydany przez polską wytwórnię Metalmind. Koncerty odbędą się 6 października w katowickim Megaclubie, 8 października we wrocławskim Firleju, 9 października w stołecznej Progresji. Duńczykom towarzyszyć na koncertach będzie śląski The No-Mads oraz słoweński Negligence. Pozostałe supporty podamy w niedalekiej przyszłości.

Szczegóły koncertów:

Artillery + The No-Mads + Negligence + supports act

6.10 Katowice / Megaclub
8.10 Wrocław / Firlej
9.10 Warszawa / Progresja

bilety w cenie 50/60 dostępne wyłącznie w TicketPro.pl oraz w klubach.

Artillery to duński zespół założony w 1982 roku w Taastrup na przedmieściach Kopenhagi grający techniczny thrash metal. Zespół był jednym z pierwszym zespołów grających ten styl muzyki, miał wpływ na jego powstanie. Ich styl jest podobny do tego reprezentowanego przez Slayera i Megadeth z tego okresu. Z czasem zespół wypracował swój własny niepowtarzalny styl i jako pierwszy zaczęli grać techniczny thrash metal. Wzorował się na nich Metallica (na płycie “… And Justice For All”) i Kreator (na “Coma of Souls”). Zespół dotąd wydał 6 płyt długogrających, z czego ostatnią w tym roku. Pierwszy i ostatni raz zespół zagrał w Polsce na Metalmanii w 2008 roku.
The No-Mads to śląscy thrasherzy z krwi i kości. Głównym tematem ich liryk jest złocisty napój. Zespół ma na koncie 3 pełne albumy, obecnie pracuje nad nowym materiałem. Natomiast słoweński Negligence to zespół z nowej fali thrash metalu. Jest on wydawany przez Metal Blade Records.

PODZIEL SIĘ