Arch Enemy w Polsce w dzień bękarta !

x

Agencja Artystyczna Piona-Art przy współudziale United Visions i Megaclub Events zaprasza na dwa koncerty Arch Enemy w Polsce. Odbędą się one 1 i 2 czerwca w Katowicach i Poznaniu. Zespół będzie promował nowa płytę “Khaos Legion”, która wyjdzie 27 maja nakładem Century Media. Będzie to jedna z pierwszych szans na świecie

Arch Enemy to szwedzki zespół muzyczny wykonujący melodic death metal, założony w 1996 roku przez Michaela i Christophera Amottów i Johana “Liiva” Axelssona. Liiva występował w zespole do 2000 roku. Zastąpiła go niemiecka wokalistka Angela Gossow.

Po wydanym w 2001 roku albumie Wages of Sin nastąpił stopniowy wzrost popularności zespołu. Kolejne wydawnictwa grupy cieszyły sie uznaniem fanów jak i krytyków muzycznych. Wydany w 2007 roku album Rise of the Tyrant zadebiutował na 84 miejscu listy sprzedaży Billboard 200 w Stanach Zjednoczonych.

Bilety w cenie 99zł będą dostępne już od poniedziałku 18 kwietnia w systemie TicketPro.pl. Bilety kolekcjonerskie w lokalnych sklepach powinny pojawić się pod koniec kwietnia. W dniu koncertu bilety będą kosztować 120zł.

Szczegóły koncertów:

Arch Enemy
1 czerwca – Katowice / Megaclub
2 czerwca – Poznań / Eskulap
wejście: 18:00
bilety: 99/120
dostępne w TicketPro.pl: Empik / Saturn / MediaMarkt etc.
bilety kolekcjonerskie będą dostępne pod koniec kwietnia w lokalnych sklepach muzycznych

PODZIEL SIĘ