Annihilator zagra w Polsce dwuktornie !

x

Annihilator, niekwestionowana legenda thrash metalu, pod koniec października dwukrotnie spustoszy naszą ojczyznę.

26.10.2010 – Warszawa, Progresja, godz. 20.00
27.10.2010 – Kraków, Loch Ness, godz. 20.00

Otwarcie bramek: godz. 19.00

Ceny biletów:
Warszawa – 80 zł / 90 zł (w dniu koncertu)
Kraków – 70 zł / 80 zł (w dniu koncertu)

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 032/205 25 00 (wew. 101),
email: koncerty@metalmind.com.pl.
Sprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew. 187), shop@metalopolis.com.pl.
Bilety również do nabycia na stronach: www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.ticketonline.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl, www.eventim.pl

Więcej informacji na stronie: www.metalmind.com.pl

Ten zespół, któremu przewodzi genialny gitarzysta Jeff Waters, powstał w 1984 roku w Ottawie, a zadebiutował 5 lat później w barwach Roadrunner Records fenomenalnym albumem “Alice In Hell”, który do dziś uważany jest klasyczną pozycję w thrash metalowym kanonie. W pierwszym składzie Annihiltor oprócz Watersa znaleźli się również: wokalista John Bates, perkusista Paul Malek oraz basista Dave Scott, jednak już po 2 latach działalności zespołu, Bates i Scott rozstali się z grupą, a Waters przeniósł się do Vancouver i zmienił cały skład formacji. Zmiany składu były częstym zjawiskiem w szeregach Annihilator, a sam Jeff Waters często występował w roli głównego wokalisty (w okresie od płyty „King Of The Hill” po „Remains”), a w późniejszym czasie ciągle jeszcze pojawiał się w tej roli w niektórych utworach na poszczególnych albumach zespołu. W 2003 r. do grupy dołączył Dave Padden, który został już na stałe zarówno wokalistą, jak i gitarzystą w tej formacji. Grupa ma na swoim koncie trasy z wszystkim najważniejszymi metalowymi kapelami na świecie, od Judas Priest po Panterę i Trivium oraz dziesiątki tras koncertowych i festiwali na całym świecie i formacja ta ciągle pozostaje w rewelacyjnej formie, o czym polscy fani będą mogli się przekonać już w październiku.

W tym roku Annihilator rozpieszcza swoich fanów. Na swojej oficjalnej stronie internetowej udostępnił on za darmo kompilację „Total Annihilation” zawierającą zestaw najlepszych nagrań zespołu. Znalazły się tam m.in. utwory „Carnival Diablos”, „Ambush”, „King Of The Kill” czy „Ritual”. Całość można pobrać pod adresem: http://www.earache.com/totalannihilation. Takie akcje to my uwielbiamy !


x

EverMetalZine Patronuje i Poleca

PODZIEL SIĘ