Aealo Tour rozpocznie się w Katowicach, pierwsze 4 koncerty odwołane.

rotting
Jest nam przykro zakomunikować, że w związku z ogłoszoną żałobą narodową, która ma potrwać do 16 kwietnia, oraz planowanymi na 17 kwietnia uroczystościami pogrzebowymi, pierwsze 3 koncerty w ramach trasy “Aealo Tour 2010”, które miały się odbyć w Białymstoku (15.04), Lublinie (16.04) i Rzeszowie (17.04) zostały odwołane. Bilety zakupione na te koncerty można zwracać wyłącznie w punktach zakupu. Jednocześnie informujemy, że bilety nie zwrócone zachowują ważność i ich posiadacze mogą uczestniczyć w koncertach w innych wybranych miastach. Bardzo przepraszamy za zamieszanie, jednak w tak dramatycznych chwilach, w zgodzie z postanowieniem władz naszego kraju postanowiliśmy uszanować pamięć poległych oraz ich rodzin.

Dodatkowo, w związku z uroczystościami pogrzebowymi w Krakowie zostaliśmy zmuszeni do odwołania koncertu w Loch Ness (18 kwietnia). Jest nam niezmiernie przykro z tego powodu. Mamy nadzieję, że tym razem ruszymy z trasą dzień później 19 kwietnia w Katowicach. Bilety na krakowski koncert zachowują ważność na terenie całego kraju. Osoby, które chcą je zwrócić mogą to zrobić w miejscu zakupu. Mimo wszystko zapraszamy wszystkich do innych miast na koncerty w ramach trasy “Aealo Tour 2010”. Mamy także dobrą wiadomość dla fanów zespołu ROTTING CHRIST. Ich jesienna europejska trasa koncertowa zacznie się koncertami w Polsce, postaramy się zagrać odwołane wcześniej Lublin, Rzeszów i Kraków!

Poniżej kilka zdań komentarza Sakisa w sprawie odwołanych koncertów i tych, które nadejdą: ROTTING CHRIST jest świadomy aktualnej sytuacji w Polsce i ogłoszonej żałoby narodowej, której konsekwencją było odwołanie czterech pierwszych koncertów w ramach polskiego odcinka “Aealo Tour 2010”. Jednak pozostałe koncerty, począwszy od poniedziałku odbędą się zgodnie z planem. Polskich fanów przepraszamy za odwołane koncerty i obiecujemy, że nadrobimy to w trakcie naszej nadchodzącej trasy po Europie, już w październiku! Siła i Honor. / Sakis & ROTTING CHRIS

PODZIEL SIĘ