ABUSIVENESS “Trioditis”

ab
Po kilku latach ciszy powraca jedna z najbardziej zasłużonych black metalowych hord z naszego kraju. Nowy album ABUSIVENESS przynosi jeszcze bardziej mroczne i bezwzględne oblicze zespołu. Wściekłe, niesamowite i urozmaicone wokale, gitary wypluwające z siebie niszczące riffy, potężna praca perkusji. Bezkompromisowość muzyki zestawiona jest na tym albumie z świetnymi melodyjnymi partiami. Zajadłe, pogańskie, antychrześcijańskie teksty śpiewane po polsku oraz jeden po Ukraińsku. Świetna, mroczna oprawa graficzna autorstwa Sonneillon z Blaze of Perdition. Teksty w szesnastostopniowej książeczce po polsku i angielsku. “Trioditis” to czysta pogańska nienawiść wymierzona we wroga.

Album wydany przez OLD TEMPLE w standardowym pudełku. Wszystkie kopie ręcznie numerowane. CD ze specjalnym graficznym tłoczeniem. Dostępne również nowe oficjalne t-shirts i girlie. www.oldtemple.com

Zespół zapowiada także kolejne wydawnictwa: split z Saltus “Nowa Era” (Morbid Winter Rec.) oraz siedmiocalówkę “Nad Grobem Ojców” którą wypuści Rex Diaboli.

Więcej info : www.myspace.com/abusiveness

PODZIEL SIĘ