A w Stodole wiosna

Tej wiosny piękna zima – temperaturę podgrzewają stodołowe koncerty. Dla fanów rockowych tradycji Klub Stodoła ma najlepszych z najlepszych. W kwietniu zagrają ASIA, Apocalyptica, Lady Pank, Kat & Roman Kostrzewski i Dżem akustycznie. Bilety na wszystkie te wydarzenia już teraz w serwisie Ticket Online.

ASIA zagra jedyny koncert w Polsce. Do Stodoły zawita w swoim oryginalnym składzie. Wetton, Howe i Palmer mają już status legendy brytyjskiego rocka a 4. kwietnia wystąpią z gościem specjalnym. Grupa zapowiada, że koncert potrwa ponad 2 godziny.

Fińscy bogowie rockowych wiolonczel – zespół Apocalyptica – zagoszczą w Klubie Stodoła również na jedynym w Polsce koncercie. 16. kwietnia zagrają nie tylko najbardziej znane i lubiane utwory ale zaprezentują także fragmenty nowego repertuaru.

Na scenie Stodoły staną również legendy polskiego rocka. W 1981 Jan Borysewicz założył Lady Pank – zespół, który bez wątpienia można nazwać kultowym. Grupa swój ostatni album wydała w 2007 z okazji 25. rocznicy powstania. Krążek „Strach się bać” uzyskał status Złotej Płyty.

Nie zabraknie też atrakcji dla fanów thrash metalowego brzmienia. Mocne uderzenie zapewni KAT z Romanem Kostrzewskim. Grupa od wydania w 1980 roku singla „Ostatni tabor/ Noce Szatana” nie traci swojego wysokiej pozycji wśród kapel metalowych. Swoje stałe miejsce wśród legend polskiej muzyki ma i bez wątpienia zespół Dżem. Zaprezentuje on w Stodole swoje największe przeboje w wersji akustycznej.

Więcej informacji na www.ticketonline.pl

PODZIEL SIĘ