25-lecie Fan Clubu TSA “Alien” – TSA akustycznie.

tsa
Już od 25 lat u boku grupy TSA działa największy i najstarszy w naszym kraju fan club – łódzki Fan Club “Alien”. Obecnie zrzesza w swych szeregach ponad 1200 członków, wśród których są już dwa pokolenia fanów legendy polskiego rocka!

Z okazji swojego święta, Fan Club TSA “Alien”, który stał się dla jego członków niepowtarzalną Rodziną Alienowców – fanów słuchających wspólnie TSA, ale także oddanych sobie przyjaciół, wspólnie z Klubem Wytwórnia, organizuje pełen atrakcji Wielki Jubileuszowy Międzynarodowy Zlot Fanów. W sobotę 8 maja br. w Łodzi przy ul. Łąkowej 29 (godz. 16, Klub Wytwórnia) zjawią się najwierniejsi sympatycy TSA i zaproszeni goście, grupa zagra dla nich specjalny koncert akustyczny (godz. 19), będzie niezwykła muzyczna niespodzianka (godz. 21.30), prezentacje multimedialne, konkursy, giełda i wystawa pamiątek oraz Alien After Party (od godz. 22.30) z jubileuszowym tortem. Całość będzie filmowana z zamiarem wydania specjalnej płyty DVD. 25-lecie Fan Clubu będzie wstępem do przyszłorocznych obchodów 30. rocznicy zwycięstwa TSA w Jarocinie i rozpoczęcia współpracy z wokalistą Markiem Piekarczykiem.

Bilety są już do nabycia – przedsprzedaż: 30 zł (posiadacze Kart Klubu Wytwórnia), 35 zł – w Łodzi oraz sieci Ticketpro; 35 i 40 zł w dniu imprezy.

Pierwsze spotkania Fan Clubu “Alien” w 1985 roku odbywały się w nieistniejącym już dziś Domu Kultury “Lodex” przy ul. Buczka (dziś Kamińskiego). Później przez wiele lat fani spotykali się regularnie w DDK Łódź-Śródmieście przy al. 1 Maja i Poleskim Ośrodku Sztuki przy ul. Krzemienieckiej 2a, utrzymywali też kontakty z fanami w całym kraju i zagranicą, nawet gdy TSA przerwało działalność w 1992 roku.

Po kilkuletniej nieobecności zespołu na polskiej scenie rockowej, w roku 1998 Zarząd FC TSA “Alien” – z pozytywnym skutkiem – rozpoczął dwuletnie zabiegi o powrót na scenę zespołu w pierwotnym, najsłynniejszym składzie: Marek Piekarczyk (wokal), Andrzej Nowak (gitara), Stefan Machel (gitara), Janusz Niekrasz (bas) i Marek Kapłon (perkusja). Efektem działań fanów był powrót TSA na scenę w 2001 roku. Zespół odzyskał dawną popularność, a sale koncertowe zapełniły się znów tysiącami fanów. Świetne recenzje otrzymały wydana w 2004 r. nowa płyta “Proceder” oraz reedycje starszych płyt.

Szczegóły na stronie Fan Clubu TSA “Alien”: www.tsa.fan.pl
Strona TSA: www.tsa.com.pl // Klub Wytwórnia: www.wytwornia.pl

tsa

EverMetalZine Patronuje i Poleca !

PODZIEL SIĘ