11.03.2010 – COMBICHRIST + RED EMPREZ + NACHT IM BUNKER – Progresja (Warszawa)

combi
Do wygrania wejściówka na koncert. Aby ją zdobyć należy poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania:

1. Jaki tytuł nosi najnowszy album Combichrist.
2. Ile razy wystąpił Combichrist w Progresji.
3. Kiedy odbyła się pierwsza impreza Nacht im bunker.

Odpowiedź ślijcie na maila : nachtimbunker@gmail.com, z dopiskiem “Combichrist” i waszymi danymi. Zwycięzcę poinformujemy mailowo :)

Zapraszamy na koncert Combichrist który jest w trakcie drugiego etapu europejskiego tournee u boku Rammstein. Klasycy EBM/industrialu promować będą swój najnowszy album “Today We Are All Demons”, który ukazał się 20 stycznia 2010 roku. Jako support wystąpi polski duet Red Emprez. Muzyczną oprawę w klimacie koncertów na after-party zapewni Nacht Im Bunker…

Combichrist powstało w 2003 roku z inicjatywy Andy’ego La Plegua – lidera Icon Of Coil. Promujące koncerty charakteryzowały się szokującymi performensami obfitującymi m.in. w interakcję Andy’ego z publicznością i litry sztucznej krwi, co wywołało duże zainteresowanie fanów i krytyków działalnością Combichrist. Nagrania Combichrist często goszczą na czołowych miejscach alternatywnych list przebojów. Zespół koncertował min. w Europie, Australii i Ameryce Północnej.

Muzyka Red Emprez to energetyczno-erotyczna mieszanka pulsującego bitu i melodyjnych syntetycznych dźwięków przetykana wyziewami diabolicznej fabryki. Electro, industrial, gotyk – wszystko to składa się na muzyczną twarz zespołu. Ich dotychczasowy dorobek fonograficzny, to dwa albumy. Duet miał okazję zaprezentować się szerokiej publiczności na festiwalach: Castle Party (2008), Wave Gotik Treffen (2008 Niemcy), Out of Line Festival (2008), Electro Prague Festival (2007 Czechy), Basowiszcza (2006), czy Kunigunda Lunaria (2005 Litwa).

Miejsce : Klub Progresja , ul. Kaliskiego 15a, Warszawa , Godzina 19:00

Bilety:
60 PLN (przedsprzedaż) 80 PLN (w dniu koncertu)
70 PLN (dla posaidaczy biletów na łódzki koncert Rammstein)

Bilety do nabycia :
http://progresja.com/index.php?option=com_mosforms&mosform=4
http://www.eventim.pl
http://www.shortcut.pl/

banner

EverMetal’Zine PAtronuje i Poleca

PODZIEL SIĘ