„Twinge” – kawałek z nowego albumu Chain Reaction na myspace

Modern thrash metalowcy z Chain Reaction opublikowali w sieci pierwszy utwór pochodzący z ich najnowszego albumu „Cutthroat Melodies”. Kawałek nosi tytuł „Twinge” i dostępny jest na oficjalnym profilu MySpace zespołu – www.myspace.com/chainreactionpl .

“Postanowiliśmy dać do posłuchania “Twinge”, który jest także pierwszym numerem na płycie. Chcielibyśmy, aby był to przedsmak i zapowiedź nowego albumu. Ten numer, jak nam się wydaje, doskonale oddaje zawartość “Cutthroat Melodies” –wymierza cios w sam nos, nie uciekając przy tym od melodii – a wszystko to w nowoczesnym wydaniu” – komentuje Piotr “Wodzirej” Przygoda, gitarzysta grupy.

„Cutthroat Melodies” to drugi studyjny album warszawskiej formacji, nagrany na przełomie czerwca i lipca bieżącego roku. Wszystkie ścieżki zostały zarejestrowane i zmiksowane pod okiem Tomasza Zalewskiego w ZED Studio (Carnal, Coma, Frontside, Totem, Horrorscope), który współpracuje z zespołem od samego początku – zarówno przy demie „id” jak i debiucie warszawiaków wydanym przez wytwórnię Kolony Records„Vicious Circle”. Autorem okładki „Cutthroat Melodies” jest Dani – gitarzysta formacji. Album nie posiada jeszcze wydawcy.

avatar
Mistrz klawiatury i kodu Hyper Text Markup Language w wersji 5... Chleje, nie pali... Black metalu słucha od komunii a dodatkowo sądzi, że zna się na muzyce... Publikuje i tu i na chaosvault.com
PODZIEL SIĘ