DOŁĄCZ

Jeżeli podoba Ci się nasz magazyn i chciałbyś/chciałabyś razem z nami tworzyć go dla innych – koniecznie przeczytaj uważnie wszystkie poniższe informacje. Unikniemy nieporozumień i my nie będziemy musieli każdemu z osobna powtarzać tego samego. Możliwe u nas ‘etaty’ to newsman oraz redaktor. O ile mamy kadrę newsmanów niemal kompletną, o tyle najbardziej potrzebnymi teraz osobami w redakcji są redaktorzy – osoby piszące teksty, które naprawdę znają się na rzeczy, mają spore doświadczenie w temacie muzyki rock-metal, mile widziane również doświadczenie w pisaniu recenzji, relacji, felietonów. Jeżeli dopiero od jakiegoś czasu zagłębiasz się w tą muzykę i jedyne czym dysponujesz to ambicja – daruj sobie. Poszukujemy osób, które naprawdę mogą poszczycić się wiedzą na temat konkretnego gatunku metalu, maja doświadczenie oraz chęci do przelania swoich myśli na klawiaturę. Mówiąc wprost – prawdziwych wyjadaczy i koneserów – zapewne z wiedzą zbieraną przez kilka, kilkanaście lat swojej pasji muzycznej. A jeżeli myślisz, że wiesz wszystko o metalu, nie masz sobie równych i słowem – jesteś jedyny i najlepszy – również daruj sobie. Bardzo mile widziana byłaby możliwość pokazania nam już Twoich tekstów, recenzji czy relacji do oceny – może zamieszczonych w innym serwisie, na innej stronie, czy gdzieś w prasie. Jednak jeśli z jakiegoś względu nie dysponujesz czymś takim – lub nie pisałeś/aś jeszcze takich rzeczy – a czujesz się na siłach – napisz tekst próbny. Pierwszy (próbny) artykuł oraz każdy następny powinien spełniać poniższe warunki:

 1. Każdy artykuł jaki do nas wyślesz musi być podpisany na dole Twoim nickiem oraz adresem e-mail.
 2. Tekst powinien być zapisany w formacie .txt.
 3. Artykuł powinien posiadać polskie znaki.
 4. Ilustracje do tekstu zapisuj tylko i wyłącznie w formacie .jpg lub .gif – również nie przesadzaj z ich rozmiarami.
 5. Termin oddania materiału to ostatni dzień każdego miesiąca. (np. materiały do numeru majowego trzeba wysłać do 30. kwietnia)
 6. Sprawdź tekst ortograficznie i stylistycznie przed wysłaniem.
 7. Całość wysyłaj do Łysego.
 8. Każdy artykuł podlega korekcie, redakcja zastrzega sobie prawo do jego skracania lub nawet przeredagowania – zwłaszcza gdy będzie zawierał treści powszechnie uznawane za wulgarne bądź obraźliwe dla kogokolwiek aczkolwiek cięty jezyk (o ile jest nie obraźliwy) traktujemy czasem z przymróżeniem oka.
 9. Przysyłając do nas swoją pracę wyrażasz zgodę na jego publikację.
 10. Wszystkie prace chronione są prawem autorskim, magazyn EverMetal Zine zabrania kopiowania jakiegokolwiek artykułu, całość podlega również prawom autorskim – tak więc Twoje prace są u nas bezpieczne.
 11. Jeżeli korzystasz z prac lub źródeł innych autorów – nie zapomnij podać namiarów na nie – choćby w postaci linku zwrotnego.
 12. Jeżeli dojdzie do plagiatu na naszych łamach – cała odpowiedzialność spoczywa na autorze który się tego dopuścił. A od nas dostaje on wieczny zakaz ponownego wstępu do naszej redakcji.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do modyfikacji powyższych punktów bądź dodania nowych!

Jeżeli nasze warunki Cię nie przestraszyły to zapraszamy do naszej redakcji. Co do ilości artykułów:
 1. minimum 4 recenzje na numer
 2. minimum 3 recenzje na numer + 1 wywiad
 3. minimum 3 recenzje na numer + 1 relacja
A ile objętościowo? No tak minimum ok. strona czcionką Arial, rozmiar 10. A maksimum… zależy od Ciebie. A dlaczego warto pisać na naszych łamach? Dla własnej satysfakcji czy promocji swojej osoby bądź też strony (adres możesz podać pod swoim adresem e-mail na końcu artykułu). Kto wie czy pisanie na naszych łamach nie spowoduje zauważenia Cię przez osoby, które wiele znaczą w tej branży? I bardzo ważne, o ile nie najważniejsze! Nie płacimy za pisanie do nas! Sami za to nic poza satysfakcją nie dostajemy. Co jednak możesz od Nas w zamian dostać?
 1. konto email w domenie evermetalzine.com
 2. materiały promo od zespołów / wytwórni
 3. wstęp na festiwale / koncerty
 4. doświadczenie
 5. satysfakcję
Redakcja Evermetal’zine zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu! Ostatnia zmiana: 12.05.2008